נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אבישי ישראלי

16
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
בר אילן 59, רעננה
בר אילן 59, רעננה

שמי עו"ד אבישי ישראלי בעלי משרד עו"ד ברעננה. משרדי מתמחה בתחום המקרקעין, צוואות, יפוי כוח מתמשך , הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון עפ"י החוק. תחום זה קרוב ללבי במיוחד, הועיל ולצערי נאלצתי לטפל באימי ז"ל שהיתה חולה סיעודית מורכבת במשך כ- 20 שנה. בשל עובדה זו, אני מבין היטב את מה שכרוך בעריכת מסמך שכזה ואני חש שליחות לערוך אותו.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אחת השאלות שמציקות לכל אדם כאשר הוא חולף את גיל 60 היא השאלה "מי יטפל בי וכיצד יטפלו בי במידה ואאבד את היכולת לקבל החלטות עבורי?". כיום ניתן "לבטח" את עצמכם לקראת העתיד באמצעות עריכת המסמך היידוע כייפוי כוח מתמשך.

מסמך  זה מאפשר לכם לקבוע עוד היום, בעודכם צלולים את דרך הטיפול בכם וזהות המטפל בכם, בכל פן בחייכם,לרבות, הפן הרפואי האישי והכלכלי.

באמצעות מסמך מיוחד וחדשני זה, תוכלו לשלוט בחייכם במקום שאין בו שליטה ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים שיטפלו בכם בהתאם לרצונכם.

שליחות אמיתית למימוש רצונכם

אני רואה בטיפול בנושא של ייפוי כוח מתמשך תחושה של שליחות. מאחר וחוויתי על בשרי את הנושא של טיפול באמי שהייתה חולה סיעודית מורכבת במשך כ - 20 שנה. לאחר טיפול באימי ז"ל ולאחר שעברתי את ההשתלמות במיוחדת והוכשרתי בנושא זה,  אני יודע את מידת הרגישות,  האנושיות והאכפתיות שנדרשת  בכדי לספק לכם את המענה האידיאלי לעתידכם. יחד נעבור תהליך מרגש ומשותף, בשיתוף עם ילדיכם או מיופה כוח אחר שתבחרו, כדי שיטפל בכל צרככים בעתיד ויאפשר לכם לחיות עפ"י ההוראות שנתתם ולשלוט בחייכם במקום שבו השליטה נפגמת כי שליטה במצב זה מאפשרת איכות חיים.

כמו כן משרדי עובד בשיתוף פעולה עם ד"ר עירית קנתור. ד"ר קנתור הינה מומחית ידועת שם ובעלת ניסיון רב ברפואת משפחה וגריאטריה. משרדנו ממליץ בעריכת יפוי כוח מתמשך לעשות שימוש בשירות זה בכדי למקסם את יכולת המסמך לבטא את רצונותיכם באשר לטיפול בכם בפן הרפואי.

 

שירותים משפטיים משלימים

תכנון עתידי כולל בתוכו גם היבטים כלכליים , רכושיים נוספים אשר צפים במהלך ייפוי כוח מתמשך. משרדנו  מטפל בכל ההיבטים הללו לרבות מתן שירותים בתחום המקרקעין, צוואות, ירושות, וכן שירותי נוטריון במידת הנדרש.

אשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מענה על כל שאלה. צרו קשר לתיאום פגישה.

ראיונות וידאו

עו"ד אבישי ישראלי וד"ר עירית רויטמן

קנתור - על חשיבות הייעוץ הרפואי בעת ביצוע ייפוי כח מתמשך