נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שרה אביטל - עורכת דין ומגשרת

34
שנות נסיון
עברית
עברית
העצמאות 46, אבן יהודה
העצמאות 46, אבן יהודה

עו"ד ומגשרת שרה אביטל היא בוגרת לימודי משפטים באוניברסיטת לונדון ובעלת ותק של יותר מ-29 שנה בתחום. במשרדה העצמאי שבאבן-יהודה היא מעניקה ייעוץ משפטי בנוגע לדיני משפחה ולדיני מקרקעין. כל לקוחותיה, פרטיים ועסקיים כאחד, מקבלים שירות מקצועי ויחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ומגשרת שרה אביטל עוסקת בעריכת דין מאז 1987, השנה בה קיבלה את הסמכתה מטעם לשכת עורכי הדין בישראל. במשרדה העצמאי שבאבן-יהודה, היא מעניקה ייעוץ משפטי אמין ומקצועי בתחומי המשפחה, הירושה והמקרקעין.

 עו"ד אביטל השלימה תואר ראשון במשפטים (LL.B) באוניברסיטת לונדון, ואף סיימה את לימודיה בהצטיינות. כמו כן, היא עברה קורס גישור וכיום היא מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין.

הנושאים העיקריים שבהם עוסקת עו"ד שרה אביטל הם:

·         דיני משפחה וירושה – הסכמי ממון, הסכמי גירושין, ירושות וצוואות, סכסוכי ירושה, אפוטרופסות, עיזבונות, ייצוג בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי דין רבניים ועוד

·         דיני מקרקעין – ליווי עסקאות קנייה ומכירה של נדל"ן (כולל: בתים פרטיים, דירות, מגרשים, משרדים וכדומה), עריכת הסכמי שכירות ועוד

 עם לקוחותיה של עו"ד אביטל נמנים קבלנים ואנשים פרטיים גם יחד. כל אחד ואחד מלקוחותיה מקבל ליווי צמוד, יחס אישי ושירות מקצועי כבר מתחילת הדרך ועד לסיומם המוחלט של ההליכים, תוך דאגה בלתי פוסקת לאינטרסים האישיים שלו.