נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עורכי דין עייש, אילן ושות'

משרד עורכי דין עייש, אילן ושות'
0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הרצל 49, נתניה
הרצל 49, נתניה

משרד עורכי דין עייש, אילן ושות' מלווה לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד במגוון תהליכים אשר דורשים מעורבות של עורך דין מקצועי, שמכיר את תחום המשפט האזרחי והמסחרי על בוריו. עו"ד יניב אילן ועו"ד שמעון עייש מעניקים פתרונות משפטיים לקהל הרחב בתחומים הבאים: דיני מקרקעין, דיני עבודה, הוצאה לפועל וליטיגציה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין עייש אילן ושות', בניהולם של עו"ד יניב אילן ושמעון עייש, שוכן בנתניה, ומציע לקהל הרחב מגוון שירותים משפטיים בתחום האזרחי מסחרי, לרבות: דיני משפחה, דיני מקרקעין, דיני עבודה, הוצאה לפועל וליטיגציה. 

צוות המשרד

לעו"ד יניב אילן תואר ראשון במשפטים ובנוסף לכך הוא מוסמך כמגשר. כמו כן, הוא משמש כיו"ר ועדת עורכי דין צעירים במחוז מרכז. עו"ד שמעון עייש הוא בעל תואר ראשון במשפטים, ומשמש כשותפו למשרד של עו"ד אילן. יחדיו הם מספקים מענה משפטי מקצועי בכל פנייה בנושאים הבאים: בתים משותפים, עסקאות מכר ורכישת דירה, חוזי שכירות, תמ"א 38, פינוי בינוי, התנהלות ועדי בתים, ייצוג מול קבלנים, ייצוג קבלנים מול לקוחות פרטיים; ייצוג עובדים (זכויות עובדים, שימוע ופיצוי פיטורין) וייצוג מעסיקים (חוזי עבודה והסכמים קיבוציים);.ייצוג חייבים וזוכים בהוצאה לפועל וליטיגציה בכל הערכאות המשפטיות.

חזון המשרד

חזונו של המשרד הוא להעניק ללקוחות שירות אמין ומקצועי בזמינות 24/7 ובשקיפות מלאה. חזון זה, העומד כנר לרגליהם של עובדי המשרד, מנחה אותם בעבודתם היומיומית. עו"ד אילן ועו"ד עייש מעניקים לכלל לקוחותיהם אוזן קשבת, מענה מיידי ותמידי, תוך ניצול כל הידע, הניסיון והכלים שלרשותם, על-מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור כל לקוח, בהתאם לנסיבות. 

לקבלת פרטים נוספים אודות שירותי המשרד והצוות ולקבלת ייעוץ משפטי מקצועי, אנא צרו קשר עוד היום.