עו"ד אלקלעי אביבית

עו"ד אלקלעי אביבית

  • דרך מנחם בגין 48, תל אביב
  • עברית
ZAP משפטי

עורכי דין? הצטרפו עכשיו!

ZAP משפטי
שם*
אימייל*
טלפון*

אודות המשרד

משרד עורכי-דין אביבית בר-עוז אלקלעי (.LL.M) מתמחה בקניין רוחני ועוולות מסחריות, דיני עבודה ומקרקעין.
המשרד מייצג אנשי עסקים, חברות ולקוחות פרטיים ולזכותו נרשמו הצלחות במגוון נושאים. משרד עורכי-דין אביבית בר-עוז אלקלעי (.LL.M) חרט על דיגלו את ערכי המקצוענות והאמינות, ושם לו למטרה, להעניק ללקוחותיו שירות יעיל, אישי, וזמין.

ניסיונה הרב של עורכת הדין אביבית בר-עוז אלקלעי ומחויבותה ללקוחותיה, הופכים את המשרד למוביל בתחומו ולשם דבר בקרב הקהילה המשפטית בחיפה והצפון.

קניין רוחני ועוולות מסחריות
כאשר חברה מעסיקה עובד המפתח עבורה מוצר ונחשף לסודותיה, למי שייך המוצר? איך מגנים על החברה? האם ניתן למנוע תחרות או חופש עיסוק? האם מדובר בסוד מסחרי, כן או לא? בשאלות מעניינות אלו ואחרות נתקלים מעבידים ועובדים החשופים לא פעם מפני תביעה אפשרית ששוויה כסף רב.

בסוגיות אלו ממש ואחרות מתמחה משרד עו"ד בר-עוז אלקלעי הנותן מענה יעיל, יצירתי ומקצועי ללקוח. עו"ד בר-עוז התמחת בקניין רוחני במסגרת לימודי תואר שני ומעניקה בתחום זה ייעוץ משפטי ללקוחות עסקיים ופרטיים.

דיני עבודה
בתחום זה נתקלים אנו בשאלות או מחלוקות הקשורות ביחסי עבודה בין מעביד לעובד, בזכויות עבודה, פנסיה, עריכת ובחינת הסכמי עבודה ופרישה, זכויות נשים ועוד. משרד עו"ד בר-עוז אלקלעי מסייע ללקוחותיו בהשגת ושמירה על זכויותיו, בין כמעסיק ובין כעובד, תוך מתן שירות אדיב, מקצועי ואמין.

נדל"ן ומקרקעין
מי מאיתנו לא מכר דירה בעברו? מי מאיתנו לא חולם על להיות בעלים של דירה חדשה? משרד עו"ד בר-עוז אלקלעי מסייע ללקוחותיו בניהול משא ומתן לרבות ליווי וייעוץ משפטי בעריכת חוזה מכר/רכישה של דירה ורישום זכויות הרוכש אצל הגוף המתאים.

שירות במס' שפות (1+)

תחומי עיסוק

  • דיני עבודה

עורכי דין בתחום