נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רוני בן-ארי,משרד עו"ד גישור ונוטריון

רוני בן-ארי,משרד עו"ד גישור ונוטריון
22
שנות נסיון
אנגלית, ספרדית, צרפתית, עברית
אנגלית, ספרדית, צרפתית, עברית
התעשיה 15, רעננה
התעשיה 15, רעננה

רוני בן-ארי היא עורכת דין מאז 1999, מגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי ובעלת הכשרה כנוטריון מאז 2014. את דרכה כעורכת דין מן המניין החלה בתור יועצת משפטית של מספר חברות הייטק, תפקיד במסגרתו ניהלה מו"מ וטיפלה בחוזים מול ספקים ולקוחות. בבעלותה משרד עצמאי הנמצא ברעננה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

רוני בן-ארי היא עורכת דין, נוטריון ומגשרת בעל ניסיון רב-שנים, העוסקת במשפט אזרחי-מסחרי בדגש על תחום המקרקעין ועל עריכת חוזים מכל הסוגים – החל מחוזי רכש ומכר של נכסי נדל"ן, דרך הסכמים עסקיים של חברות הייטק וכלה בהסכמי ממון, בהסכמי גירושין, בצוואות וכדומה. את משרדה הקימה אימה, עו"ד ישראלה לימור ז"ל, בשנת 1991. כיום עוה"ד בן-ארי מנהלת את המשרד בעצמה ומציעה לכל לקוחותיה יחס אישי ומענה מהיר, בשאיפה לחסוך מהם אי-נעימויות מכל סוג, בזבוז זמן והוצאות כספיות מיותרות.

 

פשרה במקום עתירה
עו"ד רוני בן-ארי משלבת בעבודתה המשפטית את כישוריה בתחום הגישור. במידת האפשר, היא מנתבת את הלקוח ואת הצד שמנגד להליכי גישור ויישוב סכסוכים, בדרכי נועם, במטרה להימנע מהגעה לבתי המשפט. זאת מתוך אמונה שטובת הלקוח היא לא להיגרר לערכאות המשפטיות, כי אם לסיים את המקרה על שולחן המו"מ. כמו כן, היא מתנדבת במרכז הגישור של עיריית רעננה.

 

למידה היא מנוע הצמיחה
עוה"ד בן-ארי מקפידה מאז ומתמיד להתעדכן בחידושי החקיקה והפסיקה ולהשתלם במגוון תחומים. בין היתר, עברה השתלמות בקניין רוחני, בחוזים מסחריים ובדיני מחשבים במרכז למשפט מסחרי באוניברסיטת בר אילן, וכן קורס בנושא ניהול משפט אזרחי ודיני מקרקעין מטעם המכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין בישראל.

 

דוברת 4 שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית.