נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דרור תגר - משרד עורכי דין

27
שנות נסיון
עברית
עברית
היצירה 3, רמת גן
היצירה 3, רמת גן

כבר למעלה מ- 25 שנה עו"ד דרור תגר מתמחה בתחום נזקי הגוף. ברשותו משרד בוטיק המספק מענה משפטי בתחום הרשלנות הרפואית ושמציע ייעוץ וייצוג משפטי לנפגעי תאונות בעלי נכות קשה ואת בני משפחתם. עו"ד תגר מלווה אתכם במקצועיות ותוך דגש על יחס אישי עד לקבלת הפיצויים המקסימליים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בייצוג נפגעי גוף מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח ובכל הערכאות המשפטיות. במשך השנים טיפלו באלפי לקוחות, ונלחמנו כדי להשיג עבורם את מירב הפיצויים במהירות, על מנת להקל עליהם ככל הניתן במהלך תקופת הטיפולים הרפואיים שהם צריכים לקבל.

 

המשרד שם דגש משמעותי על תחום השירותיות. מאחר ותחום הנזיקין הוא כל כך רגיש ומורכב, שכן הוא משפיע על האדם והסובבים אותו בכל מישור אפשרי, העניין עומד בראש מעיינינו. אנחנו מציעים טיפול עמוק ויסודי בכל נושא המובא אל שולחננו.

 

מלבד ייצוג נפגעי נזיקין, המשרד ייצג במהלך השנים חברות ביטוח רבות, ביניהן: מנורה חברה לביטוח ואת ביטוח חקלאי חברה לביטוח בע"מ, ולכן יש לו היכרות עם המערכת משני צדי המתרס, עניין בעל יתרון מהותי עבור לקוחותינו. כמו כן המשרד עובד בשיתוף פעולה פורה עם מומחים מקצועיים, ביניהם – רופאים, שמאים, רואי חשבון, מהנדסים וחוקרים פרטיים.

 

למשרדנו ניסיון עשיר בניהול תביעות נזיקין מכל הסוגים, כולל: תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ועוד.  אנו דוגלים בניהול משברים מהיר ואפקטיבי ולכן אנחנו גם מביאים מצבים שונים להליכי גישור ובוררות, המאפשרים להגיע לפתרון יעיל תוך זמן קצר.

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך.