נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אקולנד

5
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
מגדל אלקטרה, רחוב הרכבת, 58, תל אביב
מגדל אלקטרה, רחוב הרכבת, 58, תל אביב

חברת אקולנד עוסקת בהשקעות נדל"ן אטרקטיביות בארץ ובחו"ל. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מובילים במגוון תחומים, לרבות: יזמות, בנייה ומשפט. המקצוענים של אקולנד פועלים הן בארץ והן בחו"ל, כאשר הם מסייעים ללקוחות לאתר את ההשקעה האופטימלית עבורם. העברת הכסף מתבצע בצורה בטוחה, בעזרת נאמנים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אקולנד היא קבוצת נדל"ן מובילה, שהוקמה בשנת 2009, ומאז מתמחה ביזמות, רכישה, השבחה, מכירה, השכרה וניהול נכסים מכל הסוגים, כולל נכסים מיוחדים. מאחורי הקבוצה עומדים יזמים מנוסים ושאפתנים, בעלי חזון וראייה רחוקת טווח בתחום הנדל"ן. הם יודעים לזהות הזדמנויות עסקיות ולנצל אותן כראוי, ולטובת הלקוחות שלהם. הקבוצה דואגת להתאים לכל לקוח את אפיק ההשקעה הנכון ביותר בשבילו, תוך מתן תשומת הלב המרבית לכל לקוח ולקוח. החברה פועלת במקומות רבים בעולם, כולל: ישראל, גרמניה, פינלנד וארה"ב. פעילותה מתבצעת בעזרת חברות בת מקצועיות שמשתפות פעולה עם גופים מקצועיים בארצות השונות. 

החברה מציעה למשקיעים שני מסלולים – מסלול האקזיט והתשואה. הראשון מאפשר למשקיע להרוויח סכום כסף גדול מההשקעה, והשני מאפשר לקבל הכנסה קבועה מהנכס. בטרם ביצוע העסקה, אקולנד דואגת לבצע מחקר מקיף אודות האזור, הנכס והרווח הפוטנציאלי. 

אקולנד פועלת רבות בפלורידה, ובדגש על מיימי, וזאת בשל חשיבותה הגדולה של העיר והנתונים הגבוהים שלה. היות ופלורידה מתאפיינת במזג אוויר נוח, היא משמשת כיעד תיירות פופולרי. מעבר לזאת, מיימי מהווה מרכז כלכלי ותרבותי מרכזי, מה שתורם לעלייה מתמדת של מחירי הנדל"ן, ולכן השקעה בנדל"ן באזור זה של ארה"ב הוכחה כמשתלמת. 

צוות החברה:

אמיר ווייל – מנכ"ל החברה בישראל. אמיר היה פעיל בשוק ההייטק ושימש כמנהל במגזר השלישי. הוא יודע לזהות הזדמנויות עסקיות, ופועל למען קידום החברה. תחומי הפעילות העיקריים של אמיר הם: פיתוח עסקי, מימון וגיוס משקיעים.

מוטי שמטובי – משמש כמנכ"ל החברה בארה"ב. מוטי בעל תואר בהנדסה אזרחית, קבלן בניין רשום וחבר בהתאחדות הקבלנים. הוא מתגורר בארה"ב, ומפקח על כל הפרויקטים של החברה. 

אביעד שייביץ – מנכ"ל החברה בפינלנד, שם עוסקת אקולנד בהקמת כפרי נופש. אביעד הינו ממציא פטנטים המוכרים בארץ ובעולם ובעל ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן. 

אסף גילר – עורך דין שעוסק בתחום המקרקעין ודיני תאגידים, והוא אחראי על כל התחום המשפטי בחברה. 

פרופ' יוסי גרוס – אחד מעורכי הדין המובילים בישראל, והוא משמש כנאמן לצורך העברת כספים ממשקיעים בארץ לנאמן בארה"ב. 

עו"ד מייקל קדוש – עורך דין המתמקד בנדל"ן למגורים ולמסחר. הוא מתגורר בפלורידה, ארה"ב, ומשמש כנאמן לכספי המשקיעים. כמו כן, הוא בודק את הכשירות של כל העסקאות של החברה. 

תרומה לקהילה:

10% מהכנסות החברה מועברות לטובת עמותת עת לעשות, שמטפלת בילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים.