נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

גרייבסקי - עאסי, משרד עורכי דין

עו"ד ארז גרייבסקי
13
שנות נסיון
עברית
עברית
הסורג 2, ירושלים
הסורג 2, ירושלים

בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוסמך לעריכת דין בשנת 2008. כמו כן סיים עו"ד גרייבסקי בהצלחה השתלמות "רפואה למשפטנים" של הפקולטה לרפואה והפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א. שותף מנהל במשרד "גרייבסקי-עאסי" משרד עורכי דין. עו"ד גרייבסקי בעל ניסיון עשיר בליטיגציה ובניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים.

בעל תואר ראשון במשפטים מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל ותואר שני (בהצטיינות) מאוניברסיטת בר אילן. הוסמך לעריכת דין בשנת 2007. שותף מנהל במשרד "גרייבסקי-עאסי" משרד עורכי דין. לעו"ד עאסי ניסיון רב בניהול תיקי נזיקין מגוונים, בערכאות השונות, בליטיגציה מורכבת ובעל היכרות מעמיקה עם דיני הנזיקין והביטוח.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

גרייבסקי - עאסי, משרד עורכי דין הממוקם בירושלים עוסק בתחום הנזיקין על שלל גווניו - נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה, נזקי רכוש וכדומה. כמו כן, אנו עוסקים בתביעות כנגד חברות ביטוח בהתאם לפוליסות ביטוח אישיות כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, פוליסות ביטוח בריאות ודומותיהן.

תחום משיק נוסף לתחומי הנזיקין והביטוח הוא הביטוח הלאומ י-  משרדנו עוסק רבות בייצוג תובעים בפני ועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, ועדות ערר ובהתאם לצורך בערעורים על החלטות הועדות, אשר נידונים בפני בתי הדין לעבודה.

במהלך שנות עבודתנו כעורכי דין צברנו ניסיון רב בניהול תביעות נזיקין מגוונות. בכלל זה הופענו רבות בערכאות השונות של בתי משפט ברחבי הארץ, בניהול תיקי הוכחות, ערעורים, חקירות מומחים רפואיים ואחרים.

כמי שעמדו בשני עברי המתרס וייצגו הן תובעים פרטיים והן חברות ביטוח, אנו מכירים היטב את דרכי הפעולה של חברות הביטוח, דבר שמקנה לנו יתרון משמעותי בכל תיק ותיק וראיה כוללת ומקיפה  של ההליך המשפטי על שלל היבטיו.
 
משרדנו עוסק בייצוג תובעים פרטיים בלבד ואינו נוטל על עצמו ייצוג של חברות ביטוח, זאת על מנת להימנע ממצב של ניגוד אינטרסים.

במרבית התיקים המנוהלים במשרדנו, שכר הטרחה נגבה בסופו של ההליך המשפטי, ועל כן דלתנו תמיד פתוחה בפני כל לקוח, ללא קשר לאמצעיו הכלכליים.

אנו מאמינים בתרומה לקהילה, ומפעם לפעם נוטלים על עצמנו תיקי "פרו בונו" במסגרת תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין.

אנו דוגלים בשמירה על קשר אישי, צמוד ושקוף עם כל לקוח ומקפידים לשתף את לקוחותינו בכל החלטה מהותית הנוגעת להמשך ניהול התיק.
 

 

מדריכים משפטיים