נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד רות אלדן אורנשטיין

24
שנות נסיון
עברית
עברית
ערער 9, מודיעין
ערער 9, מודיעין

משרד עורכי דין נוטריון וגישור במודיעין, עוסק בתחום המקרקעין ומיסוי המקרקעין, דיני המשפחה (לרבות הסכמי ממון, גירושין באמצעות הליך גישור, וכן ירושות וצוואות) והמשפט האזרחי-מסחרי, וכן מעניק שירותים נוטריונים במודיעין.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד הוקם בשנת 2006 ע"י עו"ד רות אלדן-אורנשטיין.

לימודים:
עו"ד רות אלדן-אורנשטיין הינה בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, ובעלת תואר בוגר  L.L.B במשפטים החל משנת תשנ"ו – 1996. 

התמחות:
עו"ד רות אלדן-אורנשטיין התמחתה במשרד עו"ד וינברג-דורון בת"א המתמחה בתחום הנדל"ן והמשפט האזרחי- מסחרי, והוסמכה לעריכת דין במאי 1997.
 
עריכת דין:
לאחר עבודה של כשנתיים במשרד עורכי דין פרטיים, לרבות ייצוג של מינהל מקרקעי ישראל, וליווי משפטי חיצוני לבנק לאומי בנושאי מתן אשראי ומשכנתאות בעסקאות נדל"ן – החלה עו"ד רות אלדן-אורנשטיין את עבודתה כיועצת המשפטית של קבוצת שחר, שעיסוקה בתחום הבנייה, הכבישים והתשתיות.

לאחר שהקימה את המחלקה המשפטית של קבוצת שחר, וליוותה את הקבוצה כיועצת המשפטית הראשית שלה במשך כחמש שנים לרבות ייצוג בתביעות משפטיות רבות היקף וליווי פרויקטים של נדל"ן ותשתיות - יצאה עו"ד רות אלדן-אורנשטיין לדרך עצמאית, והקימה את משרדה תוך שהיא מגייסת את הניסיון והידע הרב שרכשה בעבודתה. 
     
 המשרד נבנה וצמח על האמונה, כי יחסי אמון מלאים בין עורך דין ללקוח, הבנה מקצועית מצוינת והתנהלות מתוך יושר, אכפתיות והבנה לצרכי הלקוח הנם המפתח להצלחה.

אמינות, הוגנות ואכפתיות הנם אבני היסוד של המשרד.
שביעות הרצון והתחושה הטובה של לקוחות המשרד הנם מנוע הצמיחה של המשרד.
 
נוטריון:
עו"ד אלדן-אורנשטיין הוסמכה כנוטריון בשנת 2009.

מגשרת מוסמכת
בנוסף להיותה עורכת דין ונוטריון, עו"ד אלדן-אורנשטיין הנה גם מגשרת מוסמכת.
בנוסף, משמשת עו"ד עו"ד אלדן-אורנשטיין כבוררת במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין.