עו"ד בר-לב & רייך

23
שנות נסיון

אנגלית, עברית

ז'בוטינסקי 7, רמת גן

משרדו של עו"ד איל בר-לב מתמחה בעיקר בדיני משפחה. הוא מייצג את לקוחותיו בבתי דין רבניים ובבתי משפט ומסתמך על ידע רב שצבר. במשרד קיימת מחלקה המתמחה בנושאי מקרקעין ונדל"ן, החל מעסקאות פשוטות של רכישת דירה יד שנייה דרך עסקאות של רכישת קרקע וביצוע עסקאות קומבינציה וכל מרכיבי המיסוי.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד בר לב, בעל ותק רב שנים, עוסק בדיני משפחה ומעמד אישי ופועל מתוך דאגה לזכויות הלקוח הן בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים לסוגיהם והן מחוצה להם. דיני גירושין (סרבנות גט, הסכם גירושין, הסכם שלום בית, גישור ועוד) מזונות אחזקת ילדים, משמורת והסדרי ראייה ירושות, צוואות וניהול עיזבונות הסכמי ממון, יחסי ממון ותביעות רכוש התרת נישואין אלימות במשפחה אבהות דיני ידועים בציבור, מזונות משקמים צוות המשרד יעניק ייעוץ וליווי מקצועיים וצמודים לכל אורך הדרך, תוך הקפדה יתרה על דיסקרטיות אמון, יצרתיות ומקצוענות, בדרך לפתרון המיטבי. עורכי הדין במשרד בעלי ידע וניסיון רב במיומנויות ניהול משא ומתן.

ראיונות וידאו

עו"ד אייל בר לב

עו"ד אייל בר לב מסביר מדוע נכון לכל אזרח לכתוב צוואה ומה יש לכלול בה, תוך התייחסות גם להיבטים כלכליים והיבטים רגשיים-משפחתיים נוספים.

עו"ד אייל בר לב

עו"ד ומגשר אייל בר לב מסביר מדוע כדאי לחתום על הסכם ממון ולמעשה לשמור על מערכת הנישואין.

חדשות המשרד

  • אמת דברתי - תביעת הדיבה כנגד המהנדס נדחתה

    26.07.2016


    בימ"ש השלום בכפר סבא דחה לאחרונה תביעת דיבה שהוגשה נגד מהנדס. את הנתבע, המהנדס, ייצג עו"ד איל בר-לב.
    בעקבות בדיקה לגילוי קרינה שערכה התובעת, המהנדס פרסם בפייסבוק כי הוא חולק על מקצועיות החברה, וכתב שהבדיקה שנערכה היא בדיקה רשלנית.
    השופט אלדד נבו קבל את טענת התובע, כי דבר אמת, וקבע כי הוא זכאי להגנת סעיף 14 לחוק איסור לשון הרע. התביעה נגדו נדחתה.