גונטמכר הילל-טבול משרד עורכי דין

גונטמכר הילל-טבול משרד עורכי דין

 • שד' ירושלים 18, אשדוד
 • נזיקין ותאונות
 • עברית
גונטמכר הילל-טבול משרד עורכי דין מתמחה בתחום הנזיקין על כל היבטיו, ונמצא לצדכם ברגעים הכי קריטיים בחייכם. לרשותכם צוות של 17 עורכי דין שמטפל בתביעות בגין תאונות דרכים, נפגעי פעולות איבה, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תביעות של נכי צה"ל ועוד. הצוות שלנו ילחם עבורכם וידאג למיצוי זכויותיכם.
ZAP משפטי

עורכי דין? הצטרפו עכשיו!

ZAP משפטי
שם*
אימייל*
טלפון*

אודות המשרד

גונטמכר הילל-טבול משרד עורכי דין מתמחה בתחום הנזיקין על כל היבטיו, ונמצא לצדכם ברגעים הכי קריטיים בחייכם. לרשותכם צוות של 17 עורכי דין שמטפל בתביעות בגין תאונות דרכים, נפגעי פעולות איבה, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תביעות של נכי צה"ל ועוד. הצוות שלנו ילחם עבורכם וידאג למיצוי זכויותיכם.

שירות במס' שפות (1+)
אפשרות לפגישת וידיאו

  יצירת קשר

  תחומי עיסוק

  • ביטוח לאומי
  • נזיקין ותאונות
  • תביעות ביטוח
  • תאונות עבודה
  • תאונות דרכים

  כתבות מאת גונטמכר הילל-טבול משרד עורכי דין

  האם כל פציעה בעבודה נחשבת תאונת עבודה?

  האם כל פציעה בעבודה נחשבת תאונת עבודה?

  פגיעה בתאונת דרכים בדרך לעבודה או בחזרה - תיחשב גם היא לתאונת עבודה

  1 דק'
  מהי מחלת מקצוע?

  מהי מחלת מקצוע?

  ירידה בשמיעה אצל דפסים, צרידות אצל מורים - אלו דוגמאות למקרים בהם הוכרה הפגיעה כמחלת מקצוע

  1 דק'

  וידאו מאת גונטמכר הילל-טבול משרד עורכי דין

  האם כל פציעה בעבודה נחשבת תאונת עבודה?

  האם כל פציעה בעבודה נחשבת תאונת עבודה?

  מהי מחלת מקצוע?

  מהי מחלת מקצוע?

  שאלות מפורומים

  נזיקין ותאונות

  חישוב שכר טרחה והוצאות בתיק רשלנות רפואית

  בהתאם להסכם שכר הטרחה הוסכם לשלם לעורך הדין 20% וכן הוצאות טיפול בתיק. האם עורך הדין זכאי לגבות ריבית והצמדה בחישוב ההוצאות? שאלה נוספת:האם שכר הטרחה מחושב לאחר קיזוז ההוצאות או מהסכום הכולל? תודה

  1
  חאלד | 27.08.18
  נזיקין ותאונות

  פיצוי מבית המלון שלא התאפשר במועד שרציתי

  לפני כשנה קיבלתי פיצוי מבית מלון ורציתי לממש אותו, אל נציגת יחסי הציבור אמרה שאין חדרים בזמן שהיו, ו כשתיקנתי אותה אמרה שהיא צריכה לקבל אישור מהמנכ״ל לארח אותנו. אני לקוחה קבועה של הרשת, וזהו דבר שפגע בי מאוד. היא הציעה שנגיע בספטמבר. וכמובן שהסיפור המשיך.

  1
  ורד | 23.08.18
  נזיקין ותאונות

  תביעת נזק מפציעה בצהל

  קיבלתי כוויה כימית רחבה משימוש בתרופה כנגד יבלות. התרופה גורמת מלכתחילה לכוויות אבל המקרה שלי היה ממש קיצוני(מבחינת מיקום הכוויה, גודל וחומרת הכוויה). יש לציין שהכוויה מגבילה מאוד את יכולתי לתפקד(אושפזתי) אך הינה זמנית. אין גורם ישיר להופעת היבלות, ובטוח לא עקב תפקידי בצבא(מתכנת). רציתי לשאול האם יש אפשרות לתבוע את משרד הבטחון לפיצוי כספי.

  1
  סניה קלמה | 16.08.18
  נזיקין ותאונות

  מעוניין למצוא עורך דין לתביעה נגד חברת תקשורת מוכן לשלם 70% מהתביעה על בסיס אחוזים

  תביעה נגד חברת תקשורת יש לי הוכחות למכביר כולל תמלילי שיחות וראיות כבדות

  1
  דניאל | 13.08.18
  נזיקין ותאונות

  נגדי נפתחה תביעת נזיקין על אירועים שמאשימים אותי מעל 40 שנה.

  האם במקרה של קבלת בקשתי על חלוף הזמן והשיהוי הארוך שעבר(התיישנות), משנות ה60-70 . שאני מעלה את הסוגיה עם הכחשה גורפת על האירועים שהגשתי בכתב ההגנה, האם השופט בקדם משפט יחליט ויקבל את הטיעון שלי. על חלוף הזמן. האם השופט יחייב את הצד התובע לשלם לי/לעורך דיני את העלות היצוג?

  1
  דור | 29.07.18
  נזיקין ותאונות

  ציק שחזר ומדי מהר יש נגדי תביעה

  צ'ק שחזר לפני 3 חודשים לא שמתי לב לכך עד שהגיע מכתב מעו"ד אמרתי לו שלפי מה שידוע לי צריך להתקשר לפני שזה עובר לעורך דין אז הוא אומר לי שזה עול שלי וישר שזה חוזר הוא יכול לגבות את הכסף הם הוא צודק?

  1
  יהודה | 26.07.18
  נזיקין ותאונות

  גניבה ציוד אישי מחדר במלון דן אילת וגם יחס משפיל מצוות המלון

  במהלך ביקור במלון באילת נגנב בושם שאנל .פניתי למלון וחוץ מי חיפושים רבים בחדרי ושיחות מעליבות וחוסר אמון כלפי תלונה שלי מצד של עבדים המלון לא קיבלתי שום התייחסות. פניתי למהל מלון וקיבלתי תשובה בווטסאפ שאחרי בדיקתו העובדים דוברי אמת. מיותר לציין את גודל העוגמת נפש שנגרמה לי עקב גניבה גם יחס משפיל וטיפול לקוי.. לשלוח תשובה בווטסאפ ולא על דף רשמי של מלון? גם טיפול יותר משבועיים בבעיה?

  1
  אלה | 01.07.18
  נזיקין ותאונות

  דמי פגיעה מביטוח לאומי

  הגשתי תביעה על תאונת עבודה לביטוח לאומי .ביטוח לאומי מכיר בפגיעה אך לא זכאי לדמי פגיעה מכיון שעברו 13 שבועות מיום הגשת התביעה.השאלה שלי מי משלם לי על 63 ימי מחלה שהוכרו עלי ידי ביטוח לאומי

  1
  בלאי | 25.06.18
  נזיקין ותאונות

  שאלה לגבי הסכם פשרה בתיק נזיקין

  בתיק נזיקין שנוהל למשך שנתיים נסגר עם הסכם פשרה המסכם שחברת הביטוח תשלם 50 אלף שקלים לא כולל שכר טרחה , למרות שסכום הטביעה עמד על 220 אלף שקלים . יש לי חשש שהסכם הפשרה הוא יותר מהסכום אשר עו"ד אמר לי , האם הסכם פשרה נמצא גם בתיק אשר התנהל ? אם כן האם אני יכול לבקש העתק ולמי לפנות ?

  1
  מיכאל | 21.06.18
  נזיקין ותאונות

  ילד שבר מכשיר טלפון של ילד אחר במהלך פעילות בבה''ס

  שלום, ביה''ס של הבן שלי אירגן פעילות מסוימת. לאחר הפעילות התבקש הבן שלי לעזור ולהחזיר את השולחנות למקום. בזמן שסחף שולחן, דחף בטעות הבן שלי ילד אחר. לאחר זמן מה, הגיע אותו הילד לבן שלי בטענה שכתוצאה מדחיפה נשבר לו מסך במכשיר הטלפון שהיה בכיסו. האם הבן שלנו נושא במלואו האחריות על המקרה ועלינו לפצות את הילד על החלפת המסך במכשיר? תודה מראש

  1
  איגור | 10.06.18
  נזיקין ותאונות

  נזקי גוף. פיצוי מהביטוח??

  בתי בת 4נפלה בגן. התעופפו 3שיניים מהפה. נזקקה לטיפול רפואי. אנטיביוטיקה ותרופה נגד כאבים. האם צגיע לנו פיצוי מחברת הביטוח? בפוליסה כתוב רק מוות או נכות.. האם בכל זאת כדאי לתבוע או לוותר??

  1
  אורלי | 10.06.18
  נזיקין ותאונות

  בית המלון עשה לי מנוי שלא על שמי במרמה וגבה כסף על זה

  הגעתי למלון פריוויליג באילת רשת מלונות פאתל הזממתי חדרים על שם חמתי בקבלה אמרו שרק חמתי תוכל לקבל את מפתחות לחדרים לאחר שיחה עם מנהל הקבלה הוחלט שאם אני יעשה מנוי שנקרא "חבר שמיים" בסך 250שח המקנה לי הנחות לחופשות הבאות יוכל לקבלים את החדרים שעל שם חמתי וכך עשיתי היום אני בא לסגור חופשה וגיליתי שהמועדון על שם חמתי ואני לא יכול לממש שום הטבה ממנו למרות שכל הפרטים כמו תאריך לידה ופרטי אשראי על שמי הם רימו אותי וגבו ממני כסף לחינם במרמה על מועדון שלא על שמי ולא נותנים לי לממש את ההטבות שלי אני מרגיש מנוצל ורוצה לתבוע אותם על זה האבסורד שהם טוענים שאי אפשר לקבל חדרים בלי שבעל החדרים נמצא וקיבלתי אז גם פתח לי חבר מועדון על שם הבן אדם שלא נמצא אז אמרתי להם שאם יש אפשרות שחמתי תזמין לי חדרים על המנוי שעשיתי על שמה בלי ידיעתי זה אסור אבל לקחת כסף ממני ולתת לי חדרים זה מותר

  1
  אלמוג | 29.05.18
  נזיקין ותאונות

  חוזה שכ"ט עו"ד בתביעת נזיקין

  בני חתם חוזה שכ"ט עם עו"ד בנושא תביעת נזיקין. בחוזה רשום כי "שכ"ט כולל מו"מ ללא הגשת תביעה משפטית ו/או ייצוג בערכאה הראשונה". אם כך, מה למעשה תפקידו של העו"ד בתביעה? ומידה ולא נגיע לפשרה במו"מ ונאלץ לפנות לבית משפט, אזי , בני יצטרך לשלם לעו"ד שכ"ט בנוסף לשכ"ט שהוסכם בחוזה ?

  1
  מנחם וויינברגר | 24.05.18
  נזיקין ותאונות

  תשלום מע"מ שכר טרחת עורך דין

  שלום רב נפסק לי פיצוי כספי של 91000.שח פלוס 15 אחוז הוצאות משפט. עורך הדין גבה ממני 27 אחוז והוסיף גם מע"מ על סכום זה. האם הוא אמור לגבות ממני מע"מ. והאם יש לי הזכות לבקש ממעמ את החזר המעמ. יש לציין שזו תאונת עבודה. תודה מראש

  1
  משה | 22.05.18
  נזיקין ותאונות

  רשלנות במסעדה מה לעשות?

  שלום, לפני כארבעה חודשים סעדתי במסעדה בתל אביב עם חברה שלי. במהלך לקיחת ההזמנה צוין למלצר כי הנני רגיש לשומשום ומוצריו וכי אני מבקש שלא יגישו לי שום דבר שקשור לשומשום. המלצר אישר את בקשתי. לאחר מספר דקות הגיע האוכל לשולחן ולאחר כמה ביסים מהמנה שלי הופתעתי לגלות שהיא אכן מכילה שמן שומשום. כעבור שניות החלתי לחוש לא בטוב, זה היה מלווה בכאבי בטן נוראיים שבעקבותיהם לא הצלחתי להכניס דבר לפה. לאחר מכן ניגשה אלינו האחמשית וניסתה לפצות אותנו בקינוח וכל מיני דברים אחרים ולבסוף אמרה שהיא מצטערת ושהארוחה תהיה על חשבונם. בהמשך הם גם הציעו לי שובר ארוחה נוסף לחוויה מתקנת. האם יש לי כאן עילה לתביעה בגין הנזק שנגרם לי\עוגמת נפש? וכן, במידה ואחליט שאני רוצה לתבוע אילו הוכחות ונימוקים אדרש להציג בפני השופט? חשוב לציין כי מלבד הקלטה של שיחת טלפון עם מנהל המסעדה, בה אני חוזר על כל פרט באירוע והוא מאשר, אין לי כלום.

  2
  תומר סיון | 02.05.18
  נזיקין ותאונות

  פגיעה ממעלית בבניין מגורים

  המעלית בבנייין שלנו בשלושים שניות הראשונות בערך ניסגרת עפ החיישן משמע אם מישהו עומד היא ניפתחת חזרה אחרי 30 שניות היא ניסגרת לא משנה אם מישהו עומד, הבוקר היא ניסגרה לי על הפנים וניחתכה לי הגבה עשו לי זריקה ושלושה תפרים. יש לציין שהבניין הוא יחסית חדש וככה המעלית בנויה שזה מאוד מוזר כי גם שבן עומד היא פשוט ניסגרת . השאלה שלי אם אפשר לתבוע את הבניין או את חברת המעליות

  4
  חגית שובלי | 24.04.18
  נזיקין ותאונות

  זכאות לפיצוי בתאונת אופניים

  נפלתי ברכיבה בכביש על אופניים (לא חשמליים) וידי נשברה. התאונה קרתה בשעות הפנאי ולא היה עוד כלי רכב מעורב. האם אני זכאי לפיצוי כלשהו?

  1
  דוד | 15.04.18
  נזיקין ותאונות

  האם אפשר לתבוע חברת תרופות על נזק גופני גדול מאוד שנגם עקב שימוש בתרופה ?

  שלום, רכשתי תרופה לשינה ללא מרשם מחברת תרופות בחול דרך האתר שלהם. לאחר שימוש של כמה ימים בלבד חלו אצלי תופעות קשות בגוף. התופעות הלכו והחמירו עד למצב של כמעט אובדן כושר עבודה. עדיין אין לי אבחון מדויק של המצב הרפואי. רציתי לדעם האם יש אפשרות לתבוע את החברה בגין הנזק שנגרם ? והאם אפשר להוכיח קשר בין לקיחת התרופה למצב שנגרם (יש לי תיעוד רפואי של ביקורי רופאים)

  1
  אייל | 25.02.18
  נזיקין ותאונות

  חיוב קנס על עזיבת גן פרטי

  יש לי ילד בן 3 בגן פרטי, אנחנו לא מרוצים מהיחס של הגננת והסייעת בגן, הן כל הזמן מתלוננות על הילד, קשה להן "להתנהל" איתו... בורח לו פיפי (רק אצלם בבית לא) , הילד מתלונן שכל הזמן שצועקים עליו...הוא בוכה ומסרב לחזור לגן... בוכה גם בלילה לפעמים (אני חוששת לילד ,מפחדת מהעובדה שהוא "בידיים" שלהם והם מתעמרים בו. הודעתי לגננת על עזיבה, היא מחייב אותי (ע"פ הסכם) תשלום חודש נוסף. האם למרות שהעזיבה לא מרצון, נובעת מהיחס הרגוע שקיבלנו... עדיין אני צריכה לשלם קנס ?

  1
  אורלי | 21.02.18