נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד גילי טל

10
שנות נסיון
עברית
עברית
נבו 10 כפר יונה
נבו 10 כפר יונה

עו"ד גילי טל עוסקת שנים רבות בתחום המשפט האזרחי-מסחרי ובעיקר בתחום המקרקעין, על שלל היבטיו. היא עוסקת בליטיגציה מול כל הערכאות המשפטיות ואף מייצגת לקוחות בהליכים מול הוצאה לפועל. היא חברה פעילה בוועדות לשכת עורכי הדין, כולל ועדת קניין ומקרקעין וועדת עורכי דין צעירים, מתמחים וסטודנטים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד גילי טל, בוגרת מכללת שערי משפט, בעלת ניסיון עשיר בענף המשפט האזרחי-מסחרי. משרדה מתמחה בתחומים הבאים:

 

·         דיני מקרקעין – ליווי וייצוג לקוחות ברכישה או במכירת דירה יד ראשונה/שנייה, רישום בתים משותפים, ייצוג דיירים בפרויקטים של תמ"א ובפרויקטים של פינוי בינוי ועוד

·         חוזים ותביעות אזרחיות – עריכת  חוזים, ייצוג בתביעות כספיות, מתן שירותים משפטיים לחברות קטנות וגדולות, ירושות וצוואות

·         הוצאה לפועל – ייצוג חייבים וזוכים כאחד בהליכי הוצאה לפועל

·         ייעוץ וייצוג משפטי שוטף, הכנת חוות דעת משפטיות וליטיגציה בתחומים האזרחיים והמסחריים

 

ערכי המשרד

עו"ד טל מייחסת חשיבות רבה במתן שירות משפטי איכותי וברמה גבוהה. כל לקוח מקבל שירות יסודי, מקיף, מקצועי, מהיר ויעיל. עו"ד טל שמה דגש על ליווי אישי וצמוד, המותאם לצרכיו ולמטרותיו של כל לקוח ולקוח.

 

פעילויות נוספות

מלבד עבודתה במשרד, עו"ד טל מרצה במכללת הנדל"ן של אנגלו-סכסון ובאיגוד המתווכים. היא חברה פעילה בוועדות לשכת עורכי הדין, ביניהם ועדת קניין ומקרקעין וועדת עורכי דין צעירים, מתמחים וסטודנטים. כמו כן, עו"ד טל נוטלת חלק בלתי מבוטל בפעילויות חברתיות, במטרה לשנות ולהשפיע.

 

לקוחות המשרד
עם לקוחות המשרד נמנים אנשים פרטיים מכל שכבות האוכלוסייה, מאנשי עסקים ועד חברות פרטיות וציבוריות, המגיעות מקשת רחבה של מגזרים ותעשיות. 

 

 

לתיאום פגישת ייעוץ, נא ליצור קשר עם המשרד.