נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

גישור ישראל

גישור ישראל
24
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
בועז 1, ירושלים | יגאל אלון 98, תל אביב
בועז 1, ירושלים | יגאל אלון 98, תל אביב

מגשר ועו"ד ביני בר לב, ייסד את גישור ישראל, וממייסדיי תחום הגישור בארץ. עד כה ניהל אלפי גישורים וסייע לרבבות בעלי דין להגיע לאלפי הסכמים. מסייע לסיים את המחלוקות במהירות וביעילות. בעל תואר ראשון ושני במשפטים עם דגש על יישוב סכסוכים אותם סיים באוניברסיטה העברית.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

את והשותפה שלך נקלעתן למחלוקת שיכולה להזיק לעסק שלכן? אתה בסכסוך עם המעסיק, או העובד שלך ולא יודע איך יוצאים ממנו? יש לך מחלוקת עם רשות ציבורית ואתה לא מוכן להרים ידיים? נתת הלוואה ולא השיבו את כספך? השכן שלך סיפח לעצמו חלקים מהגינה שלך? נתקלת לפתע בבעיות עם מי שמכר לך את הדירה? החלטתם להתגרש ואתם מתקשים להגיע להבנות ביניכם? 

אלו רק כמה דוגמאות לסכסוכים, מתוך מגוון עצום של נושאים במחלוקת שנפתרו בגישור ישראל בהסכם. 

תחומי גישור בגישור ישראל:

  • מסחרי 
  • מקרקעין 
  • ענייני משפחה 
  • ענייני עבודה  
  • בין המדינה והגופים הציבוריים לבין חברות ופרטים 

הגישורים הגיעו ומגיעים אלינו ישירות מהלקוחות (או דרך עורכי דינם) ומבתי המשפט השונים: בית המשפט העליון, בתי המשפט המחוזיים והשלום, בית הדין הארצי ובתי הדין האזוריים לעבודה ובתי המשפט לענייני משפחה.

כל שצריך כדי להגיע לפתרון, הוא הסכמה של הצדדים לפנות לגישור. 

אצל עו"ד בר לב - גישור ישראל נפעל שהליך הגישור יהיה מהיר וענייני וההסכם שתגיעו אליו יהיה טוב, יעיל ומקובל על כל הצדדים. 

נכנסים במחלוקות – מסיימים בהבנות

בוררות

במקרים בהם הצדדים רוצים להבטיח כי הסכסוך יסתיים בוודאות, יושב עו"ד בר לב כבורר מכריע. כך במחלוקות מסחריות, במחלוקות בענייני מקרקעין ובמחלוקות בין שותפים, או בעלים משותפים של חברות, מכריע עו"ד בר לב כשופט פרטי על פי מה שהוצג בפניו ועל פי שיקול דעתו. לעיתים מתחילים הצדדים בגישור ומסכימים שאם לא יגיעו להסכמה יכריע עו"ד בר לב כבורר. כך הם מבטיחים לעצמם כי המחלוקת תיפתר על ידי צד שלישי מנוסה וניטראלי.

 

"כתוצאה מטיפול ברבבות אנשים שהופיעו בפני עו"ד בר לב – גישור ישראל באלפי מחלוקות, למדנו יותר ויותר על הנזק הרב הנגרם לאדם כתוצאה מקיום הסכסוך. אנשים מאבדים זמן רב, המון כוחות, סכומים ניכרים של כסף ופוגעים בבריאות ובשמחת חייהם. כתוצאה מכך, מצאנו דרכים המאפשרות לעזור לרוב האנשים המגיעים לגישור ישראל להיפרד מהסכסוך ולבנות פתרון ראוי. למדנו גם להכיר כי אנשים קצרים בזמן ובאמצעים, ולכן פועלים בגישור ישראל, בכל גישור וגישור, על מנת שיסתיים במהירות האפשרית, בפתרון מוסכם ומיטבי. שישובו הביתה עם הסכם, שקט ושמחה."

 

לעו"ד בר לב - גישור ישראל מגיעים עם מחלוקות ויוצאים ברוב המקרים עם הבנות והסכם. הנכם מוזמנים להתקשר ולהתגשר.

 

מדריכים משפטיים