גורודיסקי ושות' - משרד עורכי דין

22
שנות נסיון

אנגלית, עברית

יהודה הלוי 75, תל אביב

עו"ד גל גורודיסקי, עורך דין ונוטריון, שותף מייסד של גורודיסקי ושות'. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. בוגר בהצטיינות קורס מפקחי רכישה בביטוח חיים ופנסיה של המכללה לביטוח. עו"ד גורודיסקי מומחה בדיני עבודה ופנסיה בתחומים רבים: בנקאות, איכות הסביבה, ביטוח, תקשורת, הגבלים עסקיים ועוד.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד גורודיסקי ושות' – עורכי דין ונוטריון הוקם על ידי עו"ד אורי גורודינסקי ומתמחה בתביעות ייצוגיות, בדיני עבודה ובפנסיה. המשרד הציב לו למטרה להעניק לכל לקוחותיו טיפול מקצועי, מהיר ואמין ושירות בסטנדרט הגבוה ביותר. עורכי הדין במשרד רואים עצמם מחויבים להפיק עבור לקוחותיהם את התוצאה המיטבית האפש…

חדשות המשרד

  • ייצוגית נגד דנאל: פדתה ימי חופש לעובדים ולא הוציאה אותם לחופשה

    30.05.2016


    לאחרונה הוגשה לבית הדין האזורי לעבודה בת"א בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד חברת משאבי אנוש 'דנאל' בסכום של 130 מליון ₪. את הבקשה הגישה אזרחית אוקראינה אשר הועסקה ע"י חטיבת הסיעוד של 'דנאל' כמטפלת סיעודית.

    הבקשה הוגשה ע"י עוה"ד גל גורודיסקי. ע"פ הבקשה, 'דנאל' קפחה את זכויותיה של המבקשת ואת זכויות העובדים האחרים בכך שלא הפקידה עבורם כספים  ואף פנסיה בגין כל רכיבי השכר כולל חופשה וחג. כן נטען בבקשה, כי 'דנאל' לא הוציאה את עובדיה לחופשה בפועל, אלא שלמה להם פדיון ימי חופשה במהלך תקופת העבודה בניגוד לדין.