נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

הראל נבון - משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
ברקוביץ 4, תל אביב
ברקוביץ 4, תל אביב

משרד עורכי דין הראל נבון הוא משרד עורכי דין בוטיקי, המציע ללקוחותיו קשת רחבה של שירותים משפטים תחת קורת גג אחת. המשרד מתמחה בתחום המשפט האזרחי, בדגש על התחום המנהלי וההגירה, וכן תביעות נזיקין.

עו"ד בר נבון, היא ילידת עמק חפר. ברשותה תואר ראשון במשפטים (LL.B) והיא מתמחה במשפט המנהלי האזרחי. היא החלה את דרכה כשכירה במשרד עורכי דין המתמחה בתחום המנהלי וההגירה לישראל. כיום היא שותפה והבעלים של משרד הנושא את שמה.

עו"ד ניצן הראל היא ילידת עמק חפר, בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ומתמחה בתחום המשפט האזרחי. היא עבדה כעוזרת משפטית בבית המשפט בתל-אביב ובהמשך צברה ניסיון רב בכתיבת חוות דעת משפטיות, ניתוח ויישום טענות בתחום הנזיקין. כיום היא שותפה בפעילות חברתית וציבורית ענפה, שותפה ובעלים במשרד עורכי דין הראל-נבון.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד בר נבון הקימה משרד בוטיק בשנת 2014 ביחד עם שותפתה, עו"ד ניצן הראל. יחד הן משלבות כוחות ומספקות מענה מקיף בתחום המשפט האזרחי ובדגש על דיני הגירה. תוך זמן קצר צוות המשרד צוות ידע, ניסיון ומוניטין רב בתחומן.

תחומי עיסוק מרכזיים

המשרד מטפל במגוון תחומים הנוגעים לעולם המשפט האזרחי, כולל:

• דיני הגירה וכניסה לישראל 

• ניוד מומחים זרים לישראל 

• הגנת זכויות אדם 

• משפט מנהלי – תביעות נגד הרשויות, ביניהם משרד הפנים, משרד הכלכלה, משרד החינוך, רשויות מקומיות ועוד 

• תביעות נזקי רכב ותביעות שיבוב

• ועוד

צוות המשרד

עו"ד נבון עשתה את צעדיה הראשונים בעולם המשפט כשכירה במשרד עורכי דין ידוע, אשר טיפל במסירות בתביעות מנהליות ובמיוחד בנושאים הקשורים להגירה לארץ. כבר כמתמחה הקימה ונהלה מחלקה בתחום ניוד מומחים זרים עבור פרויקטים של חברות גדלות במשק לישראל.

עו"ד הראל עבדה כעוזרת משפטית בבית המשפט בתל-אביב, וצברה ניסיון תעסוקתי עשיר בכתיבת חוות דעת משפטיות, ניתוח ויישום טענות בתחום הנזיקין. כיום, היא שותפה בפעילות חברתית וציבורית ענפה. 

צוות המשרד הוביל מהלכים משמעותיים ומורכבים ולזכותו נזקפות הצלחות רבות.

מוזמנים לפנות אל המשרד לצורך תיאום פגישה וקבלת פרטים נוספים.