נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ענבל אלוש לוצאטו - עו"ד ומגשרת מוסמכת

15
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הנרייטרה סולד 8, באר שבע
הנרייטרה סולד 8, באר שבע

עו"ד ענבל אלוש-לוצאטו סיימה תואר ראשון במשפטים במכללה למשפטים ברמת גן,ותואר שני באוניברסיטת בר אילן. כמו כן, היא משמשת כנוטריון וכמגשרת מוסמכת. היא צברה ניסיון של מעל 10 שנים, ובנוסף לכך, היא דואגת ללמוד ולהתעדכן בהשתלמויות מקצועיות. תחומי עיסוקה המרכזיים: הוצאה לפועל, מקרקעין ודיני משפחה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 עו"ד ענבל אלוש-לוצאטו בעלת תואר ראשון במשפטים מטעם המכללה למשפטים ברמת גן, ותואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן. כמו כן, היא משמשת כנוטריון והינה מגשרת מוסמכת. תחומי העיסוק המרכזיים שלה הם: הוצאה לפועל (בדגש על פשיטות רגל), דיני מקרקעין, תכנון ובנייה ומשפחה. כמגשרת מוסמכת, עו"ד אלוש-לוצאטו מנהלת הליכי גישור יעילים במשפחה.

ניסיון מקצועי

עו"ד אלוש-לוצאטו עסקה בעברה כשכירה במשרדי עורכי דין פרטיים , ולאחר מכן שימש במשך ארבע שנים כעוזרת של שופט בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. בשנת 2010, לאחר שצברה ניסיון מקצועי מרשים, היא החליטה לצאת לדרך עצמאית, ולשרת את לקוחותיה בנאמנות במסגרת משרדה הפרטי. בכדי לרענן את ידיעותיה, עו"ד אלוש-לוצאטו מקפידה לעבור השתלמויות תדירות במגוון תחומים, לרבות:  דיני פשיטת רגל, דיני משפחה, מקרקעין ומיסוי מקרקעין ועוד. 

תחומי עיסוק מרכזיים:

• הוצאה לפועל, כולל פשיטות רגל - ייצוג חייבים ונושים. 

• דיני מקרקעין, לרבות מיסוי בתחום הנדל"ן,  תביעת פינוי שוכר, הסכמי רכישה מול קבלן.

• תכנון ובנייה.

• הליכים מול בנקים.

• דיני משפחה, כולל גישור במשפחה.

כל הלקוחות זוכים לייצוג מקצועי ולפתרון אישי, המותאם לרצונות ולהעדפות שלהם. כל תיק נבחן לגופו, וכל לקוח זוכה ליחס מיוחד ואדיב מצדה של עו"ד אלוש-לוצאטו וכל צוות המשרד שלה.