נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד איתי בר

16
שנות נסיון
עברית
עברית
גיבורי ישראל 5, נתניה
גיבורי ישראל 5, נתניה

איתי בר - משרד עורכי דין בנתניה מציע מענה משפטי מקצועי בנושאי מחיקת חובות, פשיטת רגל והסדרי נושים. מעבר לעבודתו השוטפת מכהן עו"ד איתי בר, מייסד ומנהל המשרד, גם בתור סגן יו"ר ועדת פשיטת פשיטת רגל בלשכת עורכי הדין בישראל.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

איתי בר - משרד עורכי דין הוא בין המובילים בארץ העוסקים בפשיטת רגל ובתחומים הנלווים לו. עו"ד בר, אשר נבחר על ידי עיתון כלכליסט לאחד מעורכי הדין המבטיחים והמובילים בתחום, מנהל משרד פרטי בנתניה ואף מכהן כסגן יו"ר ועדת פשיטת רגל ודיני משפחה בלשכת עורכי הדין.

 

עו"ד בר הוא בעל תואר ראשון במשפטים, מגשר מוסמך, בעל ידע משפטי נרחב והוא גם חתום על הישגים מרשימים. במשרדו הוא משלב כוחות עם שלושה עורכי דין נוספים, ויחדיו הם מספקים מענה משפטי רחב היקף ללקוחותיהם.

 

צוות המשרד חרט על דגלו להעניק לכל לקוח ולקוח שירות מסור וברמה גבוהה, והוא מצליח להגשים את חזונו. כל לקוח מטופל במקצועיות רבה החל מרגע הפנייה ועד לסיום הטיפול בו. צוות המשרד בונה לכל לקוח אסטרטגיה בהתאמה אישית, ומעניק להם את תחושת הביטחון הנדרשת לאורך כל התהליך. כל אסטרטגיה מתגבשת מתוך היכרות מעמיקה עם עולם המשפט, וכוללת שלל פתרונות והסדרים משפטיים, המאפשרים לספק ללקוח את המענה האופטימלי, גם בתיקים שנחשבים למורכבים במיוחד. כל זאת מתבצע תוך ליווי אישי צמוד, בזמינות מידית, תוך שמירה על הדיסקרטיות ועדכון שוטף של הלקוח בכל צעד לאורך כל ההליך המשפטי.

 

פנו אל המשרד כדי לתאם פגישת ייעוץ והצוות ישמח לסייע לכם.

ראיונות וידאו

עו"ד איתי בר

עו"ד איתי בר - מהי חשיבות התאמת אסטרטגיה אישית בהליך פשיטת רגל?

עו"ד איתי בר

עו"ד איתי בר - מהי הרפורמה החדשה בהליך פשיטת רגל?

עו"ד אלי שיליאן

היכן להתגרש? ברבנות או בבימ"ש לענייני משפחה

עו"ד איתי בר-פשיטת רגל

מהן האפשרויות העומדות בפני בעל חוב?