נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

יתרו - המוסד לפתרון סכסוכים

0
שנות נסיון
עברית
עברית
מרכז עזריאלי (המגדל העגול) תל אביב
מרכז עזריאלי (המגדל העגול) תל אביב
envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

יתרו – פתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט בע"מ הוקם על-ידי ד"ר עו"ד ישראל שמעוני. מטרתו של המוסד היא לסייע בידי הצדדים לפתור את הסכסוך שנוצר ביניהם בעזרת מומחים בתחום מחוץ לכותלי בית המשפט, בדרך מהירה ויעילה ובאווירה נינוחה. לשם כך מעמיד המוסד לרשות המתדיינים רשימה מגוונת ואיכותית של בוררים ומומחים, בהם שופטים בדימוס, עורכי דין, רואי חשבון, מהנדסים, שמאים ועוד – מהמובילים בתחומם בישראל.

המוסד מספק מענה יעיל ומהיר לכל סכסוך שהתגלע בין הצדדים, ומתחייב לתת פסק בורר בתוך פרק זמן קצר וקצוב. לקיום הליך הבוררות מתקיימת בדיקה מקדמית לצורך איתור ניגוד עניינים אפשרי בין הבורר לבין מי מהצדדים לסכסוך. בנוסף, המוסד מעמיד לרשות הצדדים אפשרות להביא את מחלוקתם בפני ערכאת ערעור, מחוץ לכותלי בית המשפט, אשר הצדדים מינו אותו מראש או לחילופין במידת הצורך הצדדים הסכימו שנשיאות יתרו תמנה את ערכאת הערעור אשר תדון בפסיקת הבורר בפני דן יחיד או בפני הרכב, על פי בחירת הצדדים.

לרשות הצדדים עומד אתר אינטרנט חדשני ומתקדם, שבאמצעותו יוכלו לבחור את הבורר שידון במחלוקת שביניהם, זאת מתוך רשימה מגוונת ומכובדת של בוררים ומומחים. כן יוכלו הצדדים להגיש את מסמכיהם ישירות לתיק הבוררות המתנהל בעניינם באמצעות אתר האינטרנט, לבחון בעזרת שם משתמש וסיסמה את כל המסמכים שהוגשו בתיק ולהתעדכן במצבו.

הליכי הבוררות במוסד מתנהלים באווירה נינוחה ועניינית במשרדי המוסד, שם עומדים לרשות הצדדים חדרי ישיבות ובהם מערכת לתיעוד ישיבות הבוררות, לרבות הקלטה.