נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד. קורץ ושות'-נזקי גוף

ד. קורץ ושות'-נזקי גוף
0
שנות נסיון
עברית
עברית
הנציב 29 תל אביב
הנציב 29 תל אביב

ד. קורץ ושות'-נזקי גוף, בניהולה של עו"ד דורית קורץ, שמתמחה בתחום הרשלנות הרפואית, נפרס על פני שתי שלוחות: משרד עורכי דין בפתח תקווה ומשרד עורכי דין בתל אביב. במשרדים מוצע מגוון רחב של שירותים משפטיים תחת קורת גג אחת, על מנת לספק את המענה המושלם והייחודי לכל לקוח ולקוח, תוך ליווי ויחס אישי.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אם חלילה נפגעתם, נפצעתם או עברתם טראומה כלשהי בשל התנהלות רפואית לקויה, יש מי שדואג לכם!  משרד עו"ד ד. קורץ ושות' עוסק בכל הנוגע לתביעות בנושאים של רשלנות רפואית, תאונות דרכים ופגיעות בגוף וברכוש.

 

אודות עו"ד דורית קורץ – עורכת דין לרשלנות רפואית

מייסדת המשרד, עו"ד דורית קורץ, היא בעלת תואר שני במשפטים (LL.M) ותואר שני במנהל מערכות בריאות. היא בעלת היכרות מעמיקה עם מוסדות הבריאות שונים, מאחר ובעברה היא עבדה במערכות בריאות אזרחיות וצה"ליות. כמו כן, היא צברה ניסיון רב בהתנהלות משפטית מול המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון. רזומה זה מהווה יתרון משמעותי עבורכם בזירת בתי המשפט, והרווח הוא כולו שלכם.

 

יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך

משרד עו"ד ד. קורץ ושות' יקצה לכם עורך דין אישי, שילווה אתכם לאורך כל התהליך יד ביד. בו זמנית, כל הסגל המקצועי והאדמיניסטרטיבי עומד לשירותכם, כדי להבטיח טיפול אופטימלי במקרה שלכם, באופן מקיף ומקצועי, תוך שילוב חשיבה יצירתית ועשירה, ומיצוי זכויותכם המגיעות לכם לפי חוק.

 

ייעוץ משפטי וייצוג בכל הערכאות

 במסגרת פגישת ייעוץ של אחד על אחד, עורך הדין שיוקצה לכם יבחן את המקרה שלכם לגופו, ויתייחס להיבטים משפטיים ורפואיים גם יחד. הוא יבנה את תיק התביעה,  יאסוף מידע,  יתקשר עם הגורמים הרלבנטיים ועוד. עורך הדין שלכם אחראי על הגשת חוות דעת מקצועיות וסכומי פיצויים, ייצוג בתהליכי חקירה וייצוג מול כל הגופים והרשויות (פרקליטות, ביטוח לאומי, משרד הביטחון וכו') ומול חברות ביטוח. כמו כן, במידת הצורך, הוא אף יבצע תהליכי גישור ובוררות וייצג אתכם משפטית בכל הערכאות.