נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

לילך אמסלם יפת

עו"ד לילך אמסלם יפת
19
שנות נסיון
עברית
עברית
גורדון 3 בני ברק
גורדון 3 בני ברק

כבר יותר מ-15 שנה שלילך אמסלם-יפת, עורכת דין חרדית, מלווה ומייצגת נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית. העובדה שייצגה במשך שנים את חברות הביטוח, מאפשרת לה להבין לעומק את עולם הנזיקין ולספק ללקוחותיה מענה מדויק יותר – עד להשגת הפיצוי המרבי. כל זאת תוך מתן כתף תומכת וליווי צמוד בכל שלב.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 

לילך אמסלם-יפת היא עורכת דין חרדית העוסקת זה למעלה מ-15 שנה בדיני נזיקין, לרבות: תאונות עבודה, תאונות דרכים ורשלנות רפואית. היא בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן והסמכות כמגשרת וכנוטריון. בשנת 2002 הצטרפה כחברה בלשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד לילך אמסלם-יפת החלה את דרכה בתחום כטרום מתמחה וכמתמחה בבתי משפט השלום. בהמשך ייצגה חברות ביטוח בתביעות שהגישו נגדן המבוטחים. לאחר שהכירה היטב את עולם הנזיקין מצדן של חברות הביטוח, החלה ללוות ולייצג את נפגעי התאונות עצמם מתוך תחושת שליחות ורצון כן לסייע להם לקבל את הפיצוי המקסימלי. עבורה מדובר בדיני נפשות של ממש.

 

נפגעי תאונות ורשלנות רפואית נאלצים להתמודד עם השלכות המקרה בכל אספקט של חייהם: בראש ובראשונה בריאותם, פרנסתם ויחסיהם עם המשפחה והסביבה שמקיפה אותם. אי לכך, עו"ד אמסלם-יפת דואגת ללוות באופן אישי את הלקוח, להטות לו אוזן קשבת ולספק את התמיכה הדרושה בתקופה לא פשוטה זו.