נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד מזל בן אם

16
שנות נסיון
עברית
עברית
מפי 5, נתניה. בניין משרדים, קומה 3
מפי 5, נתניה. בניין משרדים, קומה 3

עו"ד מזל בן אם (LL.B) מנהלת משרד עצמאי בנתניה ומעניקה ייעוץ משפטי במגוון תחומים, כגון: דיני משפחה, צוואות וירושות, מקרקעין, חוזים, משפט אזרחי-מסחרי ועוד. היא מייצגת את לקוחותיה נאמנה בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בתי משפט לענייני משפחה ובתי דין רבניים, ופועלת עבורם ללא הרף שלב אחר שלב בהליך המשפטי.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד מזל בן אם עומדת בראשו של אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בנתניה. היא בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) וניסיון מקצועי רב בתחומים רחבים כמו דיני משפחה וצוואות, עריכת הסכמי מקרקעין ועריכת הסכמים מסחריים. בנוסף למתן ייעוץ משפטי, היא מייצגת את לקוחותיה בכל הערכאות המשפטיות, לרבות: בית משפט השלום, בתי המשפט למשפחה, בתי דין הרבניים האזוריים, בית המשפט המחוזי ובית הדין הרבני הגדול.

 

תחומי העיסוק של עו"ד מזל בן אדם כוללים:

·         דיני משפחה ומעמד אישי – גירושין, מזונות ילדים ואישה, הסדרי ראייה, אפוטרופסות, הסכמי ממון, ידועים בציבור, צווי הרחקה, עריכת צוואות, טיפול בצווי ירושה, ניהול עיזבונות ועוד

·         דיני מקרקעין – עסקות מכר ורכישה, יד-שנייה, שכירות, ייצוג מול קבלנים, הסכמי שיתוף / פירוק שיתוף, העברת רישום זכויות ועוד

·         דיני חברות – הקמת חברות, עריכת מסמכי יסוד, מתן ייעוץ משפטי שוטף לחברות

·         דיני חוזים – טיפול בהסכמים מסחריים ואישיים מכל הסוגים

 

עו"ד מזל בן אם מעניקה ללקוחותיה מענה אישי ואוזן קשבת, וכל זאת ברגישות המתבקשת, בעיקר כשמדובר במקרי גירושין בהם מעורבים קטינים. שביעות הרצון של הלקוח עומדת לנגד עיניה של עו"ד בן אם לכל אורכו של ההליך המשפטי, וכך גם האינטרסים וזכויותיו של הלקוח בהתאם לאופי התיק.