נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד דוד מנע

29
שנות נסיון
עברית
עברית
ז'בוטינסקי 35, רמת גן
ז'בוטינסקי 35, רמת גן

לעו"ד דוד מנע יש ניסיון ניהולי וציבורי עשיר, הודות למינויו לתפקידים בכירים בתאגידים, בגופים גדולים ובמוסדות רבים, ביניהם: המוסד לביטוח לאומי, שירות התעסוקה ומועצת העיר ר"ג. כיום הוא עומד בראש משרד עורכי דין שמתמחה בתחומי הנזיקין, דיני העבודה והמנהל הציבורי – תחומים שבידיו יש את כל הכלים הנדרשים על מנת לייצג אתכם נאמנה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

מינויים לתפקידים בכירים

עו"ד דוד מנע כיהן סמנכ"ל ביטוח לאומי בשנים 1984–1987. ממש לאחר מכן שימש במשך 5 שנים כמנכ"ל שירות התעסוקה. במהלך שנות ה- 80 כיהן כחבר מועצת העיר רמת גן, ובמקביל עבד כחבר מליאת רשות השידור והיה יועץ לשר השיכון דאז, דוד לוי.

 

עו"ד מנע כיהן כח"כ מטעם הליכוד במושבה ה-13 של הכנסת. הוא מונה לתפקיד יו"ר ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא המגזר הבדואי בישראל, היה חבר בוועדה למינוי קאדים, חבר בוועדת הכנסת, ועדת העבודה והרווחה והוועדה המיוחדת למאבק בנגע הסמים.

 

בפריימריז של הליכוד לכנסת ה-14 הגיע למקום ה-21 עם כ- 38 אלף קולות ושובץ במקום לא-ריאלי ברשימת המפלגה לכנסת זו. בהמשך הוא כיהן כחבר הכנסת ה- 16, לאחר התפטרותו של הח"כ עמרי שרון. בבחירות לכנסת ה- 18 הוצב במקום ה- 53 הלא-ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת.

 

 

תעודות אקדמיות

עו"ד דוד מנע סיים את לימודיו תחום יחסים בינלאומיים וקרימינולוגיה באוניברסיטת בר אילן, בעל תואר במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל ציבורי ושלטון מקומי מאוניברסיטת בר-אילן ובעל דיפלומה בתחום מינהל שירותי רווחה מאוניברסיטת ברנדייס, בוסטון.

 

 

לעו"ד מנע יש את הניסיון העשיר, ההבנה והידע המעמיקים וכל הכלים כדי לייצג אתכם בכבוד בתביעות בתחומי נזיקין, עבודה ומנהל הציבורי. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד ולתאם פגישה.