נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עורכי דין מירון-סלמן

0
שנות נסיון
עברית
עברית
י.ד ברקוביץ 4' תל אביב
י.ד ברקוביץ 4' תל אביב

עו"ד טל מירון הינה בוגרת תואר שני במשפטים של אוניברסיטת תל אביב (L.L.M), תואר ראשון במרכז הבינתחומי בהרצלייה במשפטים (L.L.B) ובמנהל עסקים בהתמחות מקרקעין(B.A). עו"ד מירון היא שותפה ובעלים של משרד מירון-סלמן המתמחה בדיני משפחה ומקרקעין, כאשר תחום ההתמחות של עו"ד מירון מתמקד בדיני המשפחה.

עו"ד נטע כהן-סלמן הינה בעלת תואר ראשון במשפטים של המכללה למנהל (l.l.b) בהתמחות בדיני מקרקעין ובמשפט מסחרי. עו"ד כהן-סלמן ההיא שותפה ובעלים של משרד מירון-סלמן המתמחה בדיני משפחה ומקרקעין, כאשר תחום ההתמחות של עו"ד כהן-סלמן מתמקד בדיני מקרקעין ונדל"ן.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד מירון-סלמן מתמחה בתחומים הבאים:

דיני מקרקעין - ליווי עסקאות במקרקעין תוך התמקדות בחוזי מכר/ שכירות של דירות מגורים, מגרשים ונכסים עסקיים. רכישת דירה הינה העסקה הגדולה, היקרה וככל הנראה המורכבת ביותר שיעשה אדם במהלך כל חייו. לאור זאת, הרי שקיימת חשיבות עליונה לליווי של עו"ד מתחום המקרקעין והמיסים שיוכל להגן על זכויותיו של הרוכש, לחסוך לו כספים ולמנוע ממנו אכזבות רבות.

דיני משפחה תוך התמקדות בפתרון הסכסוך באמצעות גישור - ככלל, תחום הגישור בישראל ככלל תופס תאוצה בשנים האחרונות ובפרט בתחום דיני המשפחה. הסיבות לכך רבות  (ראה גם יתרונות הגישור). אם גם אתם מעוניינים לשקול דרככם בטרם תפעלו בדרך זו או אחרת, אני מציעה לכם להגיע אליי לשיחת הכרות, ללא התחייבות ומתוך מטרה להסדיר את הקונפליקט ביניכם מחוץ לכותלי בית המשפט, על כל הכרוך בכך. כמו כן, אם נקלעתם להליך גירושין ארוך ומייגע וברצונכם לקבל חוות דעת נוספת וכן לשקול צעדיכם בשנית, אשמח לעמוד לרשותכם.

הסכמי ממון - הסכם יחסי ממון מקיף מעניק לבני הזוג ולכל המעורבים (ילדיהם, הוריהם וכו') בטחון כלכלי ושקט נפשי אם תיפרד דרכם בעתיד.

דיני ירושה - הכנת צוואות, בקשות לצווי ירושה/ קיום צוואה, סכסוכים בענייני ירושות וצוואות. מעורבותו הגוברת של בית המשפט בתחום דיני הירושה מחייבת את כל המעוניין להבטיח שרצונו יקוים לאחר מותו לעשות זאת על פי הקבוע בחוק ובצורה ברורה.