נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מירי ויינר משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
אלי הורביץ 12 רחובות
אלי הורביץ 12 רחובות

עו"ד מירי ויינר מנהלת משרד בוטיק שמעניק לציבור הרחב מענה איכותי בסוגיות שונות בתחום המשפט האזרחי, כולל: דיני מקרקעין, דיני עבודה, ניהול שוטף של חברות ועסקים, כמו כן עוסקת בגישור כללי ומשפחתי. בנוסף לכך מעניקה שירותי ייחודי הכולל ליווי והדרכות בתחום האבטחה והביטחון במוסדות, באישור משטרת ישראל.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ויינר בעלת ניסיון עשיר במערכת המשפט, הן בתחום הפלילי והן בתחום האזרחי-מסחרי, וכיום היא מדריכה ומלווה חברות אבטחה וביטחון שמספקות את שירותיהן למוסדות חינוך ולמוסדות ציבוריים אחרים.

 

ניסיון פרקטי

לאחר שהתמחתה במשפט פלילי ואזרחי בבית המשפט השלום, עבדה בתפקיד יועצת משפטית בחברה להנדסה ואלקטרוניקה וסייעה להם בכל עניין משפטי, כולל: ניסוח חוזי עבודה, התקשרויות עם ספקים, טיפול בכל היבטי דיני העבודה, מכרזים, דיני חוזים ועוד.

 

 

עו"ד ויינר עבדה גם בתור יועצת משפטית ברשת אמי"ת, והיתה אחראית על ניהול משפטי של 50 בתי ספר, עבודה מול דירקטוריון וועד מנהל, אחריות על כל נושא המכרזים, אחריות על כל ההתקשרויות עם ספקים חיצוניים של בית הספר, לרבות הכנת חוזי עבודה (הסעות, ניקיון, מכונות שתייה, גינון, שמירה ועוד).

 

 

הדרכה וליווי בתחום אבטחה וביטחון לבתי ספר

עו"ד ויינר מדריכה ומלווה חברות ועסקים בתחום האבטחה והביטחון בבתי ספר. היא מנחה קב"טים ואנשי ביטחון מה מותר ואסור לעשות, ואיך צריך להתנהל במקרים של אלימות. ברשותה אישור ממשטרת ישראל.

 

 

מעוניינים בייעוץ משפטי או לתאם הדרכה? אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד בכל עת