נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אמירה נהיר ושות' - משרד עורכי דין

33
שנות נסיון
עברית
עברית
אהליאב 8, רמת גן
אהליאב 8, רמת גן

עו"ד אמירה נהיר מנהלת משרד עורכי דין פרטי ובעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת תל אביב. עו"ד נהיר מתמחה בליטגציה ומייצגת את לקוחותיה בכל הערכאות המשפטיות.

עו"ד חגי נהיר הוא שותף במשרדה של עו"ד אמירה נהיר. ברשותו תואר ראשון במשפטים (LL.B) והוא בוגר הקריה אקדמית אונו. כמו כן ברשותו תואר ראשון (BA) בחשבונאות מטעם אוניברסיטת תל-אביב והוא בעל ניסיון של כ- 15 שנה בראיית חשבון.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד אמירה נהיר הקימה את משרד הפרטי בשנת 1988, עם תום לימודיה באוניברסיטת תל-אביב. המשרד מתמחה במספר תחומים ספציפיים – משפחה, גירושין, הסכמי ממון וצוואות, חדלות פירעון והוצאה לפועל. 

תחומי עיסוק המשרד:

• דיני משפחה – ליווי אישי וצמוד וייצוג בכל האספקטים, בבתי המשפט וגם בבתי הדין הרבניים, תוך שימוש באסטרטגיה משכנעת בהתאם לקונוטציה המשפטית ולפרטי המקרה, תוך שימוש ביצירתיות עילאית וחשיבה מחוץ לקופסה.

• ירושות – המשרד מתמחה בערעור על תוקף הצוואה בגין השפעה לא הוגנת, תוך ייצוג שהוא הרבה מעבר לסטנדרא. כמשרד שבו קיים רואה חשבון, יש לו ערך מוסף הבאה לידי ביטוי בנושא של חלוקת רכוש – זכויות פנסיות, בדיקה וחישובים של נכסים ורווחיות, הערכת שווי של נכסים מניבים של בני הזוג, עסק של בני הזוג, קריאת מאזן ועוד. 

• הוצאה לפועל – תחום דינמי שדורש מעורבות של איש מקצוע המכיר את הנושא על בוריו, ייצוג של חייבים וזוכים, וליווי לאורך כל התהליך כולל פתיחת תיק הוצאה לפועל 

• ליקויי בנייה – מייצגים בבית המשפט שלום והמחוזי דיירים של דירות פרויקטים, במקרים של אי קבלת מפתח, אי התאמה בין המובטח לבין מה שנבנה בפועל ועוד. 

המשרד מייצג חברות גדולות כזוכות כנושה בהוצאה לפועל, ביניהם מנורה, סנו, קרנות רית' ועוד. כמו כן המשרד מייצג פרטים שנכנסו לקשיים כלכליים.

לצוות  המשרד יחסי אנוש מעולים ויכולת בין אישית גבוהה ביותר. כל לקוח מקבל ליווי צמוד ואוזן קשבת בזמינות של 24 שעות ביממה

לתיאום פגישה ולקבלת ייעות משפטי ראשוני, אנא פנו אל המשרד עוד היום.