נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד עופר מצליח

עו"ד עופר מצליח
0
שנות נסיון
עברית
עברית
הארבעה 28, ת"א
הארבעה 28, ת"א

להעלות אדם על מסלול השיקום – זו שליחות. לדאוג שזו תהיה הדרך הקלה והכדאית ביותר – זו מקצועיות וזה ניסיון שעושה את ההבדל! עו"ד עופר מצליח, בעל משרד בוטיק המתמחה בתיקי הוצל"פ, ייצוג חייבים וחדלות פירעון. עו"ד מצליח בעל ניסיון רב שנים וטיפול באלפי תיקים ולקוחות כאשר כל תיק מנוהל במקצועיות ואנושיות תוך מציאת פתרונות יצירתיים בהתאם ללקוח.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין וגישור של עו"ד עופר מצליח מייצג נאמנה חייבים אשר נפתחו נגדם הליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל – והמציאות מראה שכל אדם עשוי להיקלע לסיטואציות שכאלה במהלך חייו. אם גם אתם נכנסתם לבור כלכלי, המשרד יעשה הכול כדי להוציא אתכם ממנו, לשפר את מצבכם ולהציע עבורכם חיים חדשים.

 

יש חיים אחרי פשיטת רגל

נקודת המוצא של עו"ד עופר מצליח היא שההכרזה על חדלות פירעון או פשיטת רגל היא ממש לא סוף פסוק. למעשה, היא יכולה להיות רק נקודת ההתחלה מבחינתכם.

 

במשרד תוכלו לקבל מענה מקיף ומותאם אישית לכל אורך הדרך. עו"ד מצליח פועל לגיבוש פתרונות משפטים יצירתיים הנשקלים בכובד ראש, במטרה לקדם את טובתכם ולתרום לשיקום המלא שלכם.

 

הניסיון שעושה את ההבדל

במהלך השנים הוביל משרדו של עו"ד עופר מצליח אינספור חייבים לפתרון מיטבי עבורם, ובכלל זה הסדרי חוב, איחוד תיקים וקבלת הפטר. המשרד יעשה את כל המאמצים כדי לסייע גם לכם, לשמור על הזכויות המגיעות לכם על פי חוק ולבטל את ההגבלות שהוטלו עליכם באפיקים השונים של חייהם (אם ננקטו סנקציות).

 

כאן בשבילכם לכל אורך הדרך

עו"ד עופר מצליח מטפל במסירות אין קץ בכל תיק המגיע לפתחו ופועל בשקיפות מלאה וברגישות, כמתבקש מתחומי עיסוקו. משרדו דוגל במתן שירות אישי וליווי צמוד, תוך שיתוף מלא שלכם בתהליך ויצירת שיתופי פעולה עם גורמים שונים במישור המקצועי במידת הצורך.

 

לצד העיסוק בתחום חדלות הפירעון, המשרד מספק מענה בתחומי התחדשות עירונית (לרבות פינוי בינוי) וליגיטציה אזרחית: לשון הרע, הפרת חוזה, יחסי עבודה.

ראיונות וידאו

עו"ד עופר מצליח

מחיקת חובות