נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

צור - דרזנר עופרית

15
שנות נסיון
עברית
עברית
רפפורט 3, כפר סבא
רפפורט 3, כפר סבא

עו''ד עופרית צור-דרזנר בעלת ניסיון רב וסיימה בהצטיינות את הלימודים בתחום יחסים בינ''ל, מטעם האונ' העברית. בוגרת תואר ראשון במשפטים ובנוסף לכך, הוסמכה כמגשרת מאונ' בר אילן. מתמקדת בעיקר בתחום דיני משפחה על כל רבדיו, בונה תכנון אסטרטגי מקיף בהתאם למקרה ודואגת לסיים את ההליכים באופן האידאלי עבורכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו''ד ומגשרת עופרית צור-דרזנר, הקימה ועומדת בראש משרדה. מייצגת את לקוחותיו בכל הערכאות המשפטיות, בתחום עיסוקה המרכזי, דיני משפחה. מעניקה יחס אישי, ליווי צמוד וייצוג בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה. יוצרת את ההסכמים לטובתכם, תוך הצבת האינטרסים שלכם בראש סדר העדיפות ונלחמת שתקבלו את מלוא הזכויות להם אתם זכאים. בזכות ניסיונה הרב, עו''ד צור-דרזנר מסתכלת קדימה אל השנים הבאות, חותרת להגיע לסוף התהליכים ומקפידה שתחזרו למסלול חיים תקין.

 

דיני משפחה:

עו''ד צור-דרזנר מבינה את מורכבות המצב הרגיש, בו אתם מצויים בחייכם ופועלת לאפשר לכם לשמור על היציבות בשביל טובת ילדיכם. יוצרת עבורכם את הפתרון הראוי ביותר, עם מינימום פגיעות ולעיתים מלווה לאחר הגירושין בכל צורך שעולה. נאבקת למענכם לאורך כל ההליכים, תוך מתן דגש למימוש האינטרסים שלכם. תוכלו לפנות לייצוג במיטב המקרים בתחום דיני משפחה.

 

·מזונות האישה           

·מזונות ילדים

·משמורת והסדרי ראייה

·צווי הגנה, מניעה והרחקה

·אבהות

·עריכת הסכם גירושין

·חלוקת רכוש ופירוק שיתוף במקרקעין

·מוניטין ונכסי קריירה

·אפוטרופסות

·תביעות לביטול הסכם הגירושין

·שלום בית

·הסכם ממון

·התרת נישואין

 

עו''ד עופרית צור-דרזנר תעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.