נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד חן אוהד

13
שנות נסיון
עברית
עברית
מושב בניה, הראשונים 4
מושב בניה, הראשונים 4

עו"ד חן אוהד, קצין משטרה לשעבר, מביא איתו ניסיון עשיר בניהול תיקי חקירה מורכבים במגון עבירות פליליות חמורות. כמו כן עבד בתפקיד תובע מלווה וכיועץ משפטי במהלך חקירות. כיום בעל משרד פרטי שעוסק במשפט מנהלי ותעבורה, דיני מקרקעין ותחום התכנון והבנייה, משפט מנהלי ורישיונות לנשיאת נשק.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד חן אוהד מתמקד במספר תחומים עיקריים במסגרת עבודתו:

·         תעבורה ופלילים– לעו"ד חן ניסיון עשיר בתחום זה. הוא מייצג חשודים ונאשמים בפסילות ועבירות תעבורה רבות ומגוונות, מייעץ ומכין את לקוחותיו לחקירה במשטרה ואף מייצג אותם מול בתי משפט לתעבורה.  כמו כן מטפל בעבירות גרימת מוות ברשלנות, מהירות מופרזת, תאונות דרכים, עבירות נהיגה ללא רישיון, ללא ביטוח וללא רישיון רכב, עבירות נהיגה בשכרות, נהיגה בקלות ראש, אי ציות לשיטור, נהיגה תחת השפעת סמים, ביטול פסילות מנהליות, ביטול פסילות עד תום ההליכים, ביטול איסורי שימוש על שימוש ברכב, שחרור ממעצר, בקשות לחישוב פסילה, הגעה להסדרי טיעון, ניהול הוכחות בכל סוגי העבירות, מעבירת קנס קטנה ועד לתאונות קטלניות.

 

·         דיני מקרקעין ותחום התכנון והבנייה – טיפול בכל עניין הנוגע לתחום המקרקעין, החל מביצוע עסקאות מכר ועד לביצוע עסקאות קומבינציה מורכבות ועריכת תכנון מיסויי על מנת למקסם את זכויות הצדדים. כמו כן עו"ד חן מלווה עסקאות נדל"ן בין בעלי הדירות ליזמים וקבלנים במסגרת התחדשות עירוני (תמ"א 38 ופינוי בינוי). אל תחום זה הוא מביא את ניסיונו העשיר בעולם הפלילי, מה שמעניק ללקוחותיו יתרון משמעותי במקרים של עבירות בתחום התכנון והבנייה. המשרד מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך, החל מניהול מו"מ, דרך בדיקות משפטיות לנכס, עריכת חוזה, חתימה, דיווחים לרשויות המס, רישום בטאבו ובמנהל מקרקעין, מסירת החזקה ועד לקבלת המפתח וסיומה המוצלח של העסקה.

·         משפט מנהלי – עו"ד חן מייצג את לקוחותיו מול המדינה, ואף מייצג עובדי המדינה במשרדי הממשלה השונים אל מול המעסיק הממשלתי. המשרד מייצג מאות שוטרים וסוהרים אל מול מעסיקיו בנושאי שכר, תעסוקה ודין משמעתי לרבות בשאלת המשך שירות וקבלת מלוא הזכויות הצבורות.

 

·         רשיונות לנשיאת נשק – עו"ד חן עוסק בהנפקה ובהוצאת אישורים לנשיאת נשק פרטי או ארגוני: הוא פונה לערכאות שיפוטיות לצורך הנפקה, וכן מטפל בעתירות מנהליות להשבת נשק והחזרת רישיון לנשק. הוא יודע להתמודד גם עם מקרים בהם קיימת התנגדות בשל טעמים לא ראויים כגון תיק פלילי סגור, מצב בריאותי שעלול להוות מכשול בקבלת הרישיון לנשק ועוד. הוא נלחם על מנת למצות את זכויותיכם ופועל בנחישות כדי לעזור לכם לקבל רישיון לכלי נשק.

 

לתיאום פגישת ייעוץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם המשרד.