נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עוז ברמן טל, משרד עורכי דין

18
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
בר כוכבא 23, בני ברק
בר כוכבא 23, בני ברק

המשרד בבעלות עו"ד יעל עוז ועו"ד טלי ברמן-טל, שוכן במגדל V-Tower שבבני-ברק. המשרד עוסק בתחומים מגוונים מעולם דיני המשפחה, ומעניק את שירותיו לזוגות גרושים או פרודים מכל מין ובכל הרכב משפחתי. תחום מורכב זה מחייב את עורכות הדין לראות תמיד את טובת הצדדים בכל תיק, בדגש על הילדים המעורבים, במידה שישנם.

עו"ד יעל עוז עוסקת מזה שנים רבות בדיני משפחה וירושה והיא בעלת ניסיון בייצוג לקוחות בפני בתי הדין הרבניים ובתי המשפט. היא בוגרת קורס גישור, וכן בעלת תואר שני במשפטים במסלול גישור ויישוב סכסוכים מטעם אוניברסיטת בר אילן. בנוסף לכך, היא חברה בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2003.

עו"ד טלי ברמן טל מעניקה ייעוץ וייצוג משפטי בתיקים מורכבים הנוגעים לדיני המשפחה. תחומי עיסוקה כוללים: תביעות רכוש, מזונות, אפוטרופסות, הסכמי ממון, אימוץ, צוואות וירושות ועוד. היא בעלת תואר ראשון במשפטים מטעם המרכז הבינתחומי ותעודת מגשרת מטעם לשכת עורכי הדין. החל משנת 2010 היא חברה בלשכת עורכי הדין.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עוז, ברמן-טל - משרד עורכי דין, בבעלות עו"ד יעל עוז ועו"ד טלי ברמן-טל, שוכן במגדל V-Tower שבבני-ברק. המשרד עוסק בתחומים מגוונים מעולם דיני המשפחה, ומעניק את שירותיו לזוגות גרושים או פרודים מכל מין ובכל הרכב משפחתי.

תחום מורכב זה מחייב את עורכות הדין לראות תמיד את טובת הצדדים בכל תיק, בדגש על הילדים המעורבים, במידה שישנם. כמו כן, במטרה למצות את מרב האפשרויות העומדות בפני הלקוח בכל תיק, הן משתפות פעולה באופן שוטף עם אנשי מקצוע ומומחים בתחומים שונים, כגון: פסיכולוגים, פסיכיאטרים, חוקרים פרטיים, אקטוארים, מתווכים ועוד. 

תחומי העיסוק במשרד כוללים, בין היתר:

• תביעות רכוש בין בני זוג, נשואים, ידועים בציבור וזוגות חד-מיניים

• משמורת ילדים, הסדרי ראייה, אימוץ, אפוטרופסות ואומנה

• תביעות גירושין 

• תביעות פיצויים נזיקיות וחוזיות במשפחה

• זכויות להט"ב במשפחה

• ירושות וצוואות 

• החוק לחלוקת חיסכון פנסיוני בין בני זוג שנפרדו התשע"ד – 2014 

• גישור בכל אחד מהתחומים הללו

ליווי אישי לכל לקוח

עו"ד עוז ועו"ד ברמן-טל מציעות לכל אחד מלקוחותיהן כתף תומכת ואוזן קשבת, מתוך הבנה כי לרוב מדובר במקרים רגישים ומורכבים ביותר. לא פעם הלקוחות מגיעים למשרד כשהם במצב פגיע וזקוקים לאמפתיה רבה. אי לכך, הן מעניקות להם יחס חם ואישי וליווי צמוד לכל אורך ההליך המשפטי. 

 

חדשות המשרד

 • יום עיון בנושא איזון משאבים בין בני זוג בפסיקות בתי הדין הרבניים

  18.01.2016 open news close news

  ב-30.3.2016, יערך מטעם לשכת עורכי הדין ערב עיון בנושא: סוגיות בוערות בנקודות ההשקה שבין בתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים.
  בין היתר, עו"ד יעל עוז ממשרד עורכי הדין עוז, ברמן-טל, תנחה מושב בנושא איזון משאבים לא שוויוני במסגרת פסיקת בתי הדין הרבניים.
  ערב העיון יערך ב'בית הפרקליט', רח' דניאל פריש 10, תל-אביב.

  להזמנה לערב העיון