נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

פבלו קושניר - שמאי מקרקעין

פבלו קושניר - שמאי מקרקעין
0
שנות נסיון
עברית
עברית
קיבוץ פרוד
קיבוץ פרוד

פבלו קושניר שמאי מקרקעין בעל ניסיון רב וידע עשיר ברבדים העמוקים ביותר בתחום, מעניק את מבחר שירותיו במרחב העירוני והחקלאי. עובד בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע המובילים, ביניהם תוכלו למצוא עורכי דין, כלכלנים ומהנדסים, דבר המאפשר להציע לכם את איכות השירות הגבוהה והאידאלית עבורכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד הוקם ומנוהל על ידי פבלו קושניר ומציע מגוון עשיר של שירותים בתחומי שמאות מקרקעין ונדל''ן. תוכלו להגיע, בין היתר, בנושאי היטלי השבחה וירידת ערך, מיסוי מקרקעין, אומדן גובה דמי שכירות ראויים, פיצויי הפקעה, נדל''ן מסחרי, ביצוע עסקאות קנייה ומכירה, שומות לצורך בטוחה בנקאית, משכנתאות ובדיקת כדאיות כלכלית למיזמי נדל''ן. פבלו קושניר חרט על דגלו אמינות ומקצועיות, תוך הצבת טובתכם בראש סדר העדיפות. בעל גישה למאגר הנתונים שבזכותו מצליח לעדכן אתכם בזמן אמת ולאפשר לכם להיות מודעים למכלול הנתונים, שמשפיעים על ההחלטות שלכם לקראת ביצוע העסקה.  

 

תחומי עיסוק:

·מושבים – מכירת משק ונחלה, הגשת ערעור על קביעת רמ"י, פיצול מגרשים לצורך מכירה או ירושה, השגת פטור מדמי הסכמה והיתר בעקבות קבלת מעמד של חוכר לדורות.

·פירוק שיתוף – במרבית המקרים נעשה עקב גירושין או חלוקת ירושה. בסיטואציות בהן קיימת הסכמה אחד היורשים מוכר את חלקו ליורש נוסף או מבצעים מכירה רגילה. קיימים מצבים של חוסר הסכמה, בהם רשאים היורשים לדרוש מכירה ובית המשפט מבצע את ההליך בדומה לנכסים מעוקלים. מאחורי המשרד עומדים מקרי הצלחה רבים, בהם ביצענו את ההליך באופן הראוי ביותר עבור כל לקוחותינו.

·רכישת דירה – המשרד מספק ליווי לאורך כל התהליך, בו מתריע בפניכם על פגמים חמורים בנכס שחלקם לעיתים, אינם נראים לעין. בזכות הניסיון וההבנה הגדולה, מצליח קושניר לתת לכם את ההזדמנות לגלות את הפרטים הקריטיים לפני שלב החתימה על החוזה ובכך חוסך לכם כסף רב ועוגמת נפש.

 

פבלו קושניר יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.

ראיונות וידאו

עו"ד פבלו קושניר

מה חשוב לבדוק לפני רכישת דירה?