נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

יעקב פרצוב - משרד עורכי דין

יעקב פרצוב - משרד עורכי דין
36
שנות נסיון
עברית
עברית
החשמונאים 107, תל אביב
החשמונאים 107, תל אביב

משרדו של עו"ד יעקב פרצוב עוסק בכל היבטי דיני המקרקעין מזה למעלה מ- 30 שנה. המשרד מטפל בעסקאות רבות בתחום תמ"א 38 ופינוי בינוי, והוא מייצג הן קבלנים והן דיירים. פרט לעו"ד פרצוב, במשרד מועסקים שלושה עורכי דין נוספים: רונית וינלס, אליעד גל-עם ואביבית אלישע.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד יעקב פרצוב עומד בראש משרד עורכי דין עצמאי, שעוסק בתחום הנדל"ן מזה למעלה מ- 30 שנה. עם לקוחות המשרד נמנים: קבלנים, חברות בנייה, יזמים בתחום הנדל"ן (ובדגש על יזמי פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי-בינוי) ובעלי דירות בבניינים שעומדים לפני התחדשות במסגרת תמ"א 38.

צוות המשרד כולל שלושה עורכי דין נוספים: רונית וינלס, אליעד גל-עם ואביבית אלישע, שכולם עוסקים בתחום המקרקעין.

ייצוג חברות בנייה וקבלנים

המשרד מעניק ליווי צמוד ליזמים ולקבלנים לאורך כל הפרויקט, החל מניהול מו"מ לרכישת קרקע, דרך עריכת הסכמי מכירה (הן עבור נדל"ן למגורים והן למסחר) ועד לשלב רישום הזכויות במנהל מקרקעי ישראל. השירות כולל מתן מענה לכל הצרכים המשפטיים במהלך ניהול פרויקט בנייה או חידוש של מבנה קיים. 

ייצוג דיירים בפרויקטי תמ"א 38

המשרד גם מייצג את בעלי הדירות בעסקאות תמ"א 38. השירות מתחיל ממו"מ עם הקבלן המבצע, עובר דרך חתימה על חוזה מחייב, סיוע מול דיירים סרבנים, ליווי בקבלת משכנתאות, ליווי לאורך כל הפרויקט ועד לתיקון צו רישום הבית המשותף.

בכדי לספק מענה מלא ויעיל בכל הנוגע להיבטי המיסוי, המשרד עובד בשיתוף פעולה עם משרד עו"ד זיו שרון, המתמחה בתחום מיסוי המקרקעין.

לקוחות המשרד נהנים מליווי משפטי מקצועי, יעיל וזמין.