נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אייל רמתי עורך דין ומגשר

אייל רמתי עורך דין ומגשר
0
שנות נסיון
עברית
עברית
הסדנה 6, כפר סבא
הסדנה 6, כפר סבא

אייל רמתי עו''ד ומגשר בעל ידע רב וניסיון עשיר בייצוג בבתי המשפט. מספק את מגוון שירותיו בעיקר בגישור עסקי ומשפחתי, ומוסמך לטיפול בדיני משפחה ומסחר מטעם לשכת עו''ד. בוגר תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, קורסי גישור עסקי, משפחה וגירושין בהסכמה ומנחה טקסים אזרחיים כמו: חתונות, לוויות ובר מצוות

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

במשרד הבוטיק נפגש עו''ד רמתי עם לקוחותיו הרבים, להם מסייע ברגעים המורכבים והגורליים ביותר של חייהם. מאמין במתן אוזן קשבת, יחס אישי ולהיות זמין עבור כל לקוחותיו, בהיבטים הפסיכולוגיים והמשפטיים. שם דגש על טובת הילד, פועל בחתירה אליה כדרך חיים ונותן עדיפות למעגלים הסובבים את בני הזוג המתגרש, כחלק משמעותי מהיום שאחרי. מתמקד בדיני המשפחה, תחום בו עוסק בין היתר, בהסכמי הורות, ידועים בציבור, הסכם ממון וגישור ניטרלי, שנותן אופציה לפתירת הסכסוך בשילוב שמירה על הכבוד של שני הצדדים.

 

תחומי ההתמחות:

·גירושין או פרידה – בניית הסכמים הוגנים, מאוזנים ויציבים הפועלים היטב באמצעות חשיבה המכוונת לטווח הארוך, ומאפשרים לצדדים להמשיך בחייהם ולא להיכנס לעימותים מיותרים. בנוסף לכך, זכאים לקבלת הדרכה זוגית והורית, כאשר את הצד המיוצג מלווה עו''ד רמתי לבתי המשפט, תוך תכנון אסטרטגי במטרה לסיים את ההליכים באופן יעיל והולם.

·גישור קולברטי – הצדדים מצויים בהליך הכולל עורכי דין, כלכלנים ופסיכולוגים, שמטרתו העיקרית היא להגן על הילדים ולחלק באופן חכם ונכון את הרכוש המשפחתי.   

·צוואות וירושות – עריכת צוואה בדרך שתמנע כל ניסיון עתידי לפקפק או לערער על תוכנה. נעשה בהתאם לרצונם ולקביעתם המוחלטת של הלקוחות, לאופן חלוקת הרכוש והנכנסים שצברו, לאחר אריכות הימים והשנים לה יזכו. 

 

עו''ד רמתי חרט על דגלו הענקת ליווי צמוד לכל הלקוחות מרגע הגעתם למשרד, דרך טיפול מעמיק ויסודי ועד ליצירת פתרון ראוי ואידאלי בהתאם לכל מקרה. עושה שימוש בכישוריו, ביכולותיו ובהבנתו הרבה בתחום המשפט והליטיגציה, כדי להנחות את הצדדים לאורך כל ביצוע ההליכים ומאחוריו מצויות שלל הצלחות.

 

עו''ד אייל רמתי יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו למשרד.