נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רותם גליקסברג-עו"ד משפחה וגישור

5
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
ניר בנים
ניר בנים

עו"ד רותם גליקסברג עוסקת במשפט אזרחי, ומטפלת בדיני משפחה, במשפט מסחרי ובתיקי הוצאה לפועל. משרדה ממוקם במושב ניר בנים, ובו ניתן מענה ללקוחות רבים מאזור הדרום ומכל חלקי הארץ. כל לקוחותיה של עו"ד גליקסברג נהנים מהניסיון המקצועי שלה ומבקיאותה בחוק.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

  עו"ד רותם גליקסברג עומדת בראש משרדה העצמאי, שמספק שירותי בוטיק לכל לקוחותיו. תחומי עיסוקה המרכזיים של עו"ד גליקסברג הינם: דיני משפחה, משפט מסחרי ופשיטות רגל. בבואה לעסוק בתיק זה או אחר, היא לא מסתפקת במבט צר על המקרה המונח לפניה, אלא בוחנת את ההשלכות ואת ההיבטים הרחבים של כל דרך פעולה שבה תבחר. הידע והניסיון העשיר במספר תחומים משפטיים, שנושקים זה לזה, מאפשרים לה למצוא פתרון טוב ויעיל עבור כל לקוחותיה. המשרד ממוקם במושב ניר בנים, ומשרת לקוחות מכל אזור הדרום ומאזורים נוספים בארץ. עו"ד גליקסברג מלווה את כל לקוחותיה ברגישות ומייצגת את האינטרסים שלהם בנחישות. 

תחומי עיסוק מרכזיים:

• דיני משפחה, כולל גירושין וכל הנושאים הנלווים

• צוואות, ירושות וטיפול בעיזבונות

• גישור במשפחה

• משפט מסחרי

• הוצאה לפועל ושפיטות רגל

חדשות המשרד

 • הבקשה להעביר תינוק למשפחה שהסכימה לקבלו בכוונה לאמצו בעתיד - נדחתה

  21.04.2016 open news close news

  בימ"ש לענייני משפחה בקרית-גת בקרית גת דחה לאחרונה בקשה שהוגשה ע"י ב"כ היועמ"ש להעביר תינוק למשפחה אשר ביקשה לאמצו מכח סעיף 12 (ג) לחוק אימוץ ילדים.
  הסעיף, אשר תוקן בשנת 2011, מעניק סמכות לביהמ"ש להורות על השמת קטין בבית אומנה, גם כאשר הוריו הביולוגים מתנגדים לכך ואף בטרם הוכרז כבר אימוץ.  
  השימוש בסעיף יעשה במקרים חריגים.
  השופטת פאני גילת כהן קבעה, כי אין בנסיבות המקרה כדי להביא לקבלת הבקשה ולהורות על מסירת הקטין למשפחה המתכוונת לאמצו אם יוכרז כבר אימוץ.
  את אימו של הקטין ייצגה עו"ד רותם גליקסברג.