נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד כהן סימה

עו"ד סימה כהן
0
שנות נסיון
עברית
עברית
שדרות גושן 1, קריית מוצקין
שדרות גושן 1, קריית מוצקין

עו"ד סימה כהן , בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה, בעלת ניסיון רב שנים במשרד בולט בתחום דיני המשפחה ורזומה של השתלמויות והכשרות מקצועיות רבות שעברה במהלך הקריירה. הידע והניסיון המעשי שלה הם אלו המאפשרים לה למצוא פתרונות יצירתיים בתיקים המנוהלים על ידה ולהגיע לתוצאות מקסימליות עבור לקוחותיה

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

מכלול רחב של פתרונות משפטיים

משרדה של עו"ד סימה כהן עוסק בכלל הנושאים העומדים בליבת תחום דיני המשפחה והירושה, בין השאר בזכות הכשרות והשתלמויות מקצועיות רבות שעברה במהלך השנים. זה מתחיל עם ניהול הליך הגירושין על הסוגיות המרכיבות אותו, לרבות חלוקת רכוש, מזונות אישה וילדים, משמורת ילדים והסדרי ראייה. עו"ד סימה כהן פועלת לעריכת הסכם גירושין, במידת האפשר, ובמקרים אחרים מעניקה ייצוג משפטי מלא בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה.

 

המשרד מסייע בעריכת הסכמים בין צדדים שונים במשפחה, דוגמת הסכם ממון או הסכם חיים משותפים, וכן בניהול ובעריכת צוואות. נושאי עיסוק נוספים שלו הם ידועים בציבור, אימוץ ילדים, אפוטרופסות, אלימות במשפחה (לרבות ייצוג נפגעים, צווי הגנה ומעצרים) ועוד.

ה"אני מאמין" של המשרד

כל מי שנתקל בסוגיה מסוימת בתחום של דיני משפחה – ומדובר בנושאים שעשויים להיות רלוונטיים לכל אדם, בכל שלב בחייו – יוכל להעיד שמדובר בתחום מורכב להתנהלות גם בפן הנפשי. אחרי הכול, מתמודדים כאן בנושאים רגישים מאוד, מול האנשים הקרובים ביותר שיש לאדם מסוים.

 

ייצוג משפטי הולם של משרד עורכי דין יכול לאפשר להתגבר על הקשיים האלו. משרדה של עו"ד סימה כהן מתנהל במלוא הרגישות והדיסקרטיות, כמתבקש בתנאים אלו, ומלווה את הלקוחות באופן אישי עד לסיום התיק.