נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אושרת שדה – משרד עורכי דין

10
שנות נסיון
עברית
עברית
דרך מנחם בגין 144 תל אביב
דרך מנחם בגין 144 תל אביב

עוה"ד אושרת שדה, בעלת תואר שני במשפטים מאונ' בר-אילן, עוסקת בדיני עבודה כבר יותר מעשור. זהו תחום ההתמקצעות הבלעדי שלה, והיחיד שבו משרדה מטפל. זה מה שמאפשר לה לצלול לניואנסים הקטנים ולשמור על בקיאות מקסימלית בכל הנוגע לפסיקה ולחקיקה. הן במתן ייעוץ שוטף והן בין כותלי בית הדין, מטרתה אחת: להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור עובדים ומעסיקים כאחד.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אושרת שדה - משרד עורכי דין מעניק ייעוץ משפטי בכל הקשור לדיני עבודה, כולל ייצוג עובדים בבתי הדין האזוריים לעבודה ובבית הדין הארצי לעבודה. במקביל המשרד מייצג נאמנה כמה מהחברות הגדולות במשק בהתמודדותן עם תביעות מעובדים.

ברגע שמייצגים גם עובדים וגם מעסיקים, מבינים את נקודות התורפה, אופן החשיבה ומערכת השיקולים של כל צד. רק כך אפשר לראות את התמונה המלאה ולבצע מהלכים מושכלים עד לניצחון.

 

תחומי העיסוק העיקריים של המשרד:

·         מהצד של העובדים – זכויות עובדים, פיטורים שלא כדין (כולל בזמן היריון או חופשת לידה), ליווי בהליך קבלת היתר לפיטורים מול משרד העבודה, ליווי בהליך שימוע, הטרדה מינית, הרעת תנאים, התנכלות תעסוקתית, ביקורות שכר ועוד

·         מהצד של המעסיקים – ניהול תביעות מצד עובדים (כולל עובדי קבלן), חוק שעות עבודה ומנוחה, ליווי בהליכים מול משרד הכלכלה בקשר להפרות חוקי העבודה, ייעוץ משפטי שוטף וזמין למניעת תביעות רחבות היקף, צווי הרחבה ועוד

 

צוות המשרד מתחייב...
לעבוד מולכם בצורה כנה ושקופה. לשתף איתכם פעולה באופן מלא, לרבות בתהליך קבלת ההחלטות. לפעול בהוגנות וביושר לטובת האינטרסים שלכם ושלכם בלבד. וחשוב לא פחות: להגיע מוכן לדיונים עם מלוא העובדות, הנתונים והמסמכים.

 

עובדים? מעסיקים? צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד אושרת שדה.