נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שמיר- והב משרד עו"ד

0
שנות נסיון
עברית
עברית
בר כוכבא 40, פתח תקווה
בר כוכבא 40, פתח תקווה

לעו"ד רונית והב יש ותקף ניסיון ומוניטין של למעלה מ- 15 שנה בתחום. היא בעלת תואר שני במשפטים, וכן היא הוסמכה כמגשרת וכנוטריון. עו"ד והב מעניקה מענה משפטי מקיף במשרדה אשר ממוקם בפתח תקווה בתחומי נזיקין ודיני משפחה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד רונית והב מציעה ללקוחותיה מענה משפטי מקצועי ומקיף בתחומי נזיקין ודיני משפחה במשרד שנמצא בפתח תקווה. עבודתה מבוססת על ערכיה: עבודה יסודית וברמה גבוהה, תוך שיתוף פעולה מלא עם לקוחותיה. 

דיני משפחה

אחד מתחומי עיסוקה העיקריים של עו"ד והב הוא בתחום דיני משפחה. היא מייצגת את לקוחותיה בבית המשפט ובבתי דין לענייני משפחה. עו"ד והב מטפלת בכל הנושאים שקשורים בתחום זה: גירושין ושלום בית, התרת נישואין, משמורת והסדרי ראייה, מזונות, פירוק שיתוף ואיזון משאבים, הסכמי ממון / חיים משותפים/ הורות משותפת, צוואות וירושות, ואפוטרופסות ועוד.

דיני נזיקין 

ענף הנזיקין הוא תחום נוסף שבו מתמקדת עו"ד והב בעבודתה. עו"ד והב עוסקת בכל היבטיו של תחום הנזיקין: רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות עיריות, תאונות תלמידים, ביטוח לאומי ועוד. ברשותה ניסיון עשיר ומוצלח בניהול תיקי נזיקין, לרבות תיקים מורכבים במיוחד. היא מייצגת את לקוחותיה בבתי המשפט ובוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי. 

לתיאום פגישת ייעוץ ולקבלת פרטים נוספים, נא ליצור קשר עם המשרד.