נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שני בן דוד – משרד עורכי דין

עו"ד שני בן דוד
10
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
התקשורת 7, אשדוד
התקשורת 7, אשדוד

עו"ד שני בן דוד, בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) מהמכללה למנהל, עוסקת בפרקטיקה של דיני משפחה וירושה מזה כ-10 שנים, לאחר שהתמקצעה בתחום, צברה ניסיון רב במשרדים המובילים ובניהול כל האתגרים הכרוכים בניהול תיקי משפחה. משרדה של עו"ד בן דוד מספק שירותים מקצועיים ברמה גבוהה ביותר, תוך התאמת הייצוג באופן פרטני וליווי אישי, עד לקבלת התוצאה המיטבית בתיק.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

התחום של דיני משפחה וירושה הוא מהמורכבים בקשת המשפטית, שכן רוב הסוגיות הנובעות ממנו כרוכות במשברים בתוך המשפחה ותקופה לא פשוט עבור הלקוח, הנדרש לקבל החלטות גורליות על חייו.

משרדה של עו"ד שני בן דוד הוא משרד בוטיק הפועל בנגזרות השונות של תחום דיני המשפחה, ומספק מעטפת רחבה של שירותים משפטיים ברמה גבוהה ביותר, במלוא המקצועיות, המסירות והיחס האישי, מתוך הבנת מרקם היחסים העדין והמורכב בתוך המשפחה, והתאמת מענה מדוייק וספציפי לכל לקוח לאחר בחינה מעמיקה של נסיבות חייו.

כחלק ממדיניות המשרד, ניתנת עדיפות לניהול משא ומתן ויישוב סכסוכים בדרכי שלום ועריכת הסכמים שימנעו קרע במשפחה, זמן ומשאבים עבור הלקוח – הכל תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח והגנה על זכויותיו. 

כמובן שלאחר שמוצו הניסיונות לגשר על המחלוקות בדרכי שלום, משרדה של עו"ד בן דוד מספק ייצוג משפטי מלא ובלתי מתפשר בפני הערכאות השונות. 

בין שירותי המשרד ניתן למצוא: עריכת הסכמים מכל סוג (הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכם לחיים משותפים, הסכם שלום בית), ניהול תביעות בענייני רכוש בין בני זוג, מזונות אישה, מזונות ילדים, אחריות הורית והסדרי שהות, אבהות, אפוטרופסות וכיו"ב, ניהול עיזבונות, צוואות וירושות, אלימות במשפחה ועוד. 

 

 

עו"ד שני בן דוד תלווה אתכם באופן אישי בכל צעד בהליך, במקצועיות, בנאמנות ובמסירות , החל מגיבוש האסטרטגיה המשפטית הראשונית ועד לסיום ההליך.

ראיונות וידאו

בן דוד שני-משרד עו"ד

עצות חשובות לקראת עריכת הסכם גירושין