נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד שרון סגל

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
גיבורי ישראל 24, נתניה
גיבורי ישראל 24, נתניה

עו"ד שרון סגל התקבל כחבר בלשכת עורכי הדין בישראל בשנת 2011, ומאז הוא עוסק בתחום דיני המשפחה, בדגש על גירושין. הוא מעניק ייעוץ ראשוני בחינם וללא התחייבות. עו"ד סגל מחזיק בתואר ראשון ושני במשפטים, ובתואר ראשון נוסף במנהל עסקים. הוא חבר בוועדות שעוסקות בתחום דיני המשפחה בלשכת עורכי הדין.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד שרון סגל עוסק בדיני משפחה, ובדגש על הליכי גירושין וכל מה שנובע מהם. הוא עומד בראש מרכז המידע להליכי גירושין ודיני משפחה, שהינו משרד בוטיק בתחום דיני המשפחה. לעו"ד סגל ניסיון עשיר ביותר בדיני משפחה, ודלתו תמיד פתוחה בפני מי ששוקל/שוקלת לפנות להליך גירושין. הפגישה הראשונית מתקיימת ללא כל התחייבות או תשלום, ובה נבחן המצב שאליו הגיע/ה האיש/ה ולמה הוא/היא שוקל/ת לפנות להליך גירושין.

 

עו"ד סגל הוסמך לעסוק במשפטים בשנת 2011, והוא מחזיק בתואר ראשון ושני במשפטים, כמו גם בתואר ראשון במנהל עסקים. כמו כן, הוא הינו חבר בוועדות שעוסקות בדיני משפחה בלשכת עורכי הדין. לעו"ד סגל יש ניסיון מעשי רב בניהול תיקי גירושין הן בהסכמה והן דרך בתי המשפט. הוא מייצג את לקוחותיו בבית הדין לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, בהתאם לצורך.

 

שירותי המשרד:

·         ניהול הליכי גירושין מתחילתם ועד סופם

·         חלוקת רכוש

·         משמורת והסדרי ראייה

·         מזונות אישה וילדים

·         ירושות וצוואות

·         הסכמי ממון

 

כל לקוחותיו של עו"ד שרון סגל מקבלים שירות מקצועי ויחס אישי.