נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

סרור,חרמון, בראל משרד עו"ד

סרור,חרמון, בראל משרד עו"ד
0
שנות נסיון
עברית
עברית
סוקולוב 21, רמלה
סוקולוב 21, רמלה

סרור,חרמון, בראל משרד עו"ד ברמלה, מעניק תחת קורת גג אחת מענה משפטי למגוון תחומים בעולם המשפט האזרחי, כולל: דיני מקרקעין, נזיקין הוצאה לפועל, פשיטת רגל, דיני משפחה ועוד. כמו כן המשרד מתמחה בהופעה בערכאות המשפטיות (ליטיגציה), ופועל למענכם בנאמנות, באמינות ובשקיפות מלאה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אם אתם עומדים בפני צומת דרכים מורכבת ואתם נמצאים במצב רגיש במיוחד, אל ייאוש. אנחנו כאן כדי לדאוג לכם, להילחם על זכויותיכם והאינטרסים שלכם, במטרה לעזור לכם לפתוח דף חדש ולדאוג לעתיכם.

 

תחומי העיסוק בהם אנו מתמחים הם:

נזיקין – אם חלילה הייתם מעורבים בתאונה ונפצעתם או אם הרכוש שלכם ניזוק, דעו שאתם לא לבד. יש מי שעומד לצדכם. אנחנו נלחם בשביל שתקבלו את הפיצוי המירבי המגיע לכם במסגרת החוק ולהעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי.

 

הוצאה לפועל – אם נמאס לכם שהוצאה לפועל רודפת אחריכם ולהיות שקועים בחובות זה הזמן לחשב מסלול מחדש. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל הליך מזורז של פשיטת רגל, נקבע עבורכם דיון מסודר ונכין בשבילכם תוכנית ריאלית לפרעון החוב ולקבלת ההפטר.

 

פשיטת רגל – גם אם כרגע הכול נראה אבוד, אנחנו כאן כדי לחלץ אתכם מהצרות, ולאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם בהקדם האפשרי. בידינו ניסיון עשיר בטיפול בהליכים מול הוצאה לפועל וגורמים אחרים מעולם המשפט. בין היתר, אנו מתמחים בכינוס נכסים, הסדרי חובות, עיקולים, ייצוג חייבים וזוכים, ביטול סנקציות למיניהן ועוד.

ליטגציה אנו מייצגים את לקוחותינו בכל הערכאות המשפטיות, לאחר ניתוח כל מקרה לעומקו, ובניית אסטרטגיה משפטית יצירתית כדי להביא לתוצאה האידאלית. משרדנו מייצג את לקוחותיו בתביעות הנובעות מסכסוכים עסקיים ומסחריים ותביעות אזרחיות במגוון תחומים.

 

דיני מקרקעין -  אנחנו מלווים אתכם בעסקאות נדל"ן מכל סוג שהוא, לרבות מכירה, קנייה והשכרה, עסקאות קומבינציה, ניהול נכסים, איחוד וחלוקת רישום, איחוד, חלוקה ורישום, התנהלות מול רמ"י, רישום בטאבו, בדיקות משפטיות לנכסים ועוד.

 

משפחה אנו מטפלים בכל ההיבטים הנוגעים לתחום של דיני משפחה, מעריכת צוואות, ניהול עזבונות ובקשת ירושות ועד ניהול תיקי גירושין מורכבים במיוחד, לרבות מקרים בהם מעורבים ילדים חטופים. אנחנו פועלים במסירות מתוך הבנה כי אין גירושים "קלים", ופועלים במטרה לקצר את התהליך ככל הניתן, לשמור על האינטרסים שלכם ולמזער את עוגמת הנפש ככל הניתן.

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ מקצועית. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

ראיונות וידאו

עו"ד שמעון בראל

מהפכת השוויון בנטל המזונות

עו"ד יחזקאל סרור

הורשה של משק חקלאי