נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד שמעון שמעונה

8
שנות נסיון
עברית
עברית
אביגדור עשת 36 קרית אתא
אביגדור עשת 36 קרית אתא

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד שמעונה שמעון פועלת כשלנגד עינייה עיקרון מרכזי והוא טובת הלקוח, תוך הבנה עמוקה של המצב המשפטי על כל היבטיו, בכל שלב ומצב שבו אתם נמצאים. היא מקפידה להעניק לכם ליווי מקצועי ואישי 24/7, החל משלב הפנייה הראשוני, ועד לסיום סופי ומוחלט של המחלוקות המשפטיות. כל זאת, תוך חתירה מתמדת להצלחה ולהשגת התוצאה האידיאלית, בהתחשב בנסיבות.

 

תחומי התמחות של המשרד:

משפחה וירושה - המשרד מטפל בתיקי גירושין; מזונות; משמורת קטינים; חלוקת רכוש; הסכם ממון; ידועים בציבור; צווי הדנה; אלימות במשפחה; סוגית בן ממשיך במשקים חקלאיים; צוואות; ירושות ועוד.

 

עו"ד שמעונה מאמינה שדיני המשפחה הם דיני נפשות. אתם מפקידים בידיה את חייכם האישיים ובתמורה היא מתחייבת לפעול ללא לאות ובחתירה מתמדת לשם השגת התוצאה האופטימלית עבור כל אחד מכם, והכל תוך אמונה שלמה כי בכדי לפרק נישואין לא צריך לפרק משפחה! עיקרון זה מביא לסיומם של המון תיקים מחוץ לכותלי בית המשפט בצורה מכובדת, שאינה פוגעת באחדות המשפחה.

 

דיני מקרקעין – המשרד מייצג מוכרים ורוכשים בעסקאות מקרקעין רבות. עו"ד שמעונה מלווה ומייצגת אתכם ומתאימה לכם השירות המשפטי לפי האינטרסים של כל צד שאותו היא מייצגת. הייעוץ והייצוג כוללים בין היתר: מושעות; סוגית ברי רשות; חוזי מכר וקנייה של דירה מקבלן ויד 2; טיפול בעסקאות מורכבות ועוד.

 

אזרחי-מסחרי – המשרד מייצג עסקים וחברות ומטפל בתביעות כספיות; תביעות לשון הרע (גם במדיה); חדלות פירעון ועוד.

 

 

ניסיון פרקטי

את התמחותה המשפטית עו"ד שמעונה עברה וסיימה בהצלחה בבית משפט השלום בעכו. לאחר שנים של עשייה כעורכת דין שכירה, החליטה לצאת לדרך עצמאית, ולהקים משרד עורכי דין משלה, מתוך רצון להעניק שירות משפטי קצת אחר: שירות משפטי שהוא מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ולא פחות חשוב מכך, שירות אישי, אמפתי ומסור, תוך התחשבות במצבכם הייחודי.

 

ערכי המשרד

לשם השגת המטרה עו"ד שמעונה נפגשת אתכם באופן אישי. ככה היא שומעת מכם ישירות את כל המידע הרלוונטי שנחוץ לשם ניהול התיק, הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה האישית.

 

כבר מהשלב הראשוני היא מציידת אתכם בטלפון הנייד הפרטי שלי וזמינה עבורכם 24/7. כך אתם מקבלים את השקט המירבי, בזמנים מאתגרים מאוד.

 

עו"ד שמעונה תשמח להיפגש אתכם לשיחת היכרות במשרדה שבקריית אתא, ולהעניק לכם ליווי, ייצוג, ייעוץ אישי ושירות משפטי בכל עניין הנוגע לתחומי התמחותה.