נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד שלמה יעקובוביץ

0
שנות נסיון
עברית
עברית
סטרומה 5 ,פ"ת
סטרומה 5 ,פ"ת

עו"ד שלמה יעקובוביץ עומד בראש משרד בוטיק ותיק ועתיר מוניטין, המתמקד בתחום המשפט האזרחי-מסחרי. נושאי העיסוק העיקריים של המשרד כוללים דיני עבודה, דיני חוזים, דיני תאגידים, הוצאה לפועל, פשיטת רגל, דיני נזיקין ותאונות עבודה. עו"ד שלמה יעקובוביץ מגבש עבור כל לקוח אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית, מתוך מטרה ברורה לשמור על מלוא הזכויות המגיעות לו.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 משרדו של עו"ד שלמה יעקובוביץ מתמקד בתחום דיני העבודה, בו הוא מייצג עובדים ומעסיקים כאחד, ופועל בנוסף בתחומים דוגמת דיני חוזים ותאגידים, הוצאה לפועל, דיני נזיקין ועוד. זהו משרד בוטיק הבולט ביחס האישי שמקבלים הלקוחות, בליווי הצמוד ובייצוג המלא שלהם, לרבות בדיונים המתקיימים בכל הערכאות המשפטיות.

 

בתחום דיני העבודה, המהווה ליבת הפעילות של המשרד, עו"ד שלמה יעקובוביץ מייצג נאמנה עובדים ומעסיקים כאחד, כולל בתהליכים המגיעים לפתחי בתי הדין האזוריים והארציים לעבודה ובית המשפט העליון. הוא מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך, בנושאים דוגמת הסכמי עבודה, תביעות שכר, פיצויי הלנה, פיטורין, שימועים, חוזי פריסה, הסכמים קבלניים (הסכמי פרילנס) ואחרים. הוא מנהל משא ומתן קיבוצי עבור לקוחותיו, בהם מעבידים וארגונים עובדים מהשורה הראשונה בישראל, ומייצג מעסיקים בתהליך ההגשה של תובענות ייצוגיות בנושאים שונים.

 

המשרד מתנהל תוך היכרות מקסימלית עם העולמות המשפטיים בהם הוא עוסק, ומקפיד לרדת לפרטים הקטנים ביותר בכל מקרה המגיע לפתחו. במהלך השנים רשם המשרד שורה ארוכה של הצלחות.