נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

יוני שמיל-משרד עורכי דין וגישור

0
שנות נסיון
עברית
עברית
תל חי 40 כפר סבא
תל חי 40 כפר סבא

עו"ד יוני שמיל, עורך דין לענייני עבודה, דיני משפחה, ליטיגציה אזרחית, דיני נזיקין וביטוח, מוסמך גם כמגשר. ברשותו תואר ראשון מטעם הפקולטה למשפטים במרכז האקדמי למשפטים ברמת גן ובעל תואר שני מטעם אוניברסיטת בר אילן. הוא מצטיין בהופעות בבתי משפט ומטפל במקצועיות ובאחריות במשאי מתן מורכבים. בנוסף לכך, עו"ד שמיל מתנדב בפרויקט שכר מצווה של לשכת עורכי הדין

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרדו של עו"ד יוני שמיל מתמחה בתחום המשפט האזרחי, על שלל היבטיו: נקי גוף, דיני עבודה, דיני משפחה, הוצאה לפועל, ביטוח לאומי, לשון הרע, ייצוב מול בנקים, ייעוץ משפטי לחברות וכיו"ב.

 

ליווי משפטי מקצועי ויחס אישי

במסגרת עבודתו עו"ד שמיל פועל מתוך תחושת שליחות אמיתית, על מנת לשמור על האינטרסים שלכם ולמצות את זכויותיכם על הצד הטוב ביותר. עו"ד שמיל מקפיד על אתיקה מקצועית גבוהה, יחס אישי וחם וזמינות מלאה.

 

מסירות, ערבות הדדית, מצוינות, דבקות במטרה הם אבני היסוד המבססות את עבודותו, ולא  קלישאות ריקות מתוכן. עו"ד שמיל פועל נמראות על מנת להשיג את התוצאות האידיאליות, ללא סחבת מיותרת.

 

 

אז אם אתם מרגשים שזכויותיכם נפגעו, יש מה לעשות! צרו קשר עוד היום עם עו"ד ומגשר יוני שמיל, שיילחם עבור הזכויות המגיעות לכם