נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד צבי טהורי

7
שנות נסיון
עברית
עברית
רחוב כנרת 5 בני ברק
רחוב כנרת 5 בני ברק

עו"ד צבי טהורי עומד בראש משרד עורכי דין בבני ברק. במסגרת עבודתו הוא מציע מענה משפטי בכל הנוגע לדיני משפחה, לרבות ירושות ועיזבונות. עו"ד טהורי סיים את לימודיו באוניברסיטת בר אילן בהצטיינות, וכיום ברשותו למעלה מ- 30 שנות ניסיון בעולם המשפט.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 עו"ד צבי טהורי הינו מייסד משרד עורכי דין ברמת גן, שעוסק בעיקר בתחומי דיני משפחה, ירושות ועיזבונות . ברשותו ותק, ניסיון ומוניטין של למעלה מ- 30 שנה בתחום.

 רקע אקדמי

עו"ד טהורי הוא בוגר מצטיין בתחום המשפטים של אוניברסיטת בר אילן. הוא הוסמך לעסוק בתחום בשנת 1984, ומאז הוא מעניק את שירותיו המקצועיים לכל דורש במשרדו.

תחומי התמחות
עו"ד טהורי עוסק בכל ההיבטים הנוגעים בתחום המעמד האישי, לרבות: גירושין, עיזבונות, ירושות ועוד. תיקים רבים שניהל דרשו חשיבה מחוץ לקופסה, רגישות, נחישות, אסרטיביות, ידע נרחב, היכרות מעמיקה עם נתונים מורכבים ועוד. הוא הצליח לעמוד באתגר בהצלחה, ואף תרם תרבות ביצירת הלכות ותקדימים בעלי חשיבות חברתית ומשפטית כאחד.

כמו כן, לעו"ד טהורי ניסיון עשיר בהופעות בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי דין רבניים ובערכאות נוספות. כמו כן הוא כותב חוות דעת משפטיות לכל המעוניין.

יכולתיו וניסיונו העשיר בעולם המשפט הם אלה שהפכו את עו"ד צבי טהורי לאחד המובילים בתחומי התמחותו. לתיאום פגישה ולפרטים נוספים, נא ליצור קשר עם המשרד.

ראיונות וידאו

עו"ד צבי טהורי - הליך גירושין ללא בית משפט

עו"ד צבי טהורי - האם ניתן לבטל צוואה?