נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

טיבי יצחק - משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
אילת 1 , טבריה
אילת 1 , טבריה

טיבי יצחק - משרד עורכי דין מתמחה מאז 1992 בדיני עבודה, דיני נזיקין ודיני ביטוח. בתחום הראשי דיני עבודה, המשרד מייצג עובדים ומעסיקים כאחד, החל מייצוג בשימוע על כל גווניו, הופעה במקום העבודה, הידברות / משא ומתן / פשרה ועד הגשת תביעות בכל הערכאות הרלוונטיות. כל מקרה נבחן לגופו ולייחודו וצוות המשרד מקפיד על ירידה לפרטי התיק, ליווי אישי וזמינות מלאה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

טיבי יצחק משרד עו"ד נחשב לאחד הבולטים בישראל בתחומים של דיני עבודה, דיני נזיקין ודיני ביטוח. המשרד הוקם ב-1992 ומנוהל כיום על ידי עו"ד אסתר (אתי) טיבי.

 

המשרד מייצג גורמים שונים בזירה העסקית והמוסדית בישראל, לרבות חברות פרטיות, עסקים עצמאיים ותאגידים. קהל לקוחותיו כולל עובדים ומעסיקים כאחד, עבורם ניתן בין השאר סיוע בפתרון מחלוקות הנוגעות לנושאי פיטורין ושימוע, חוזי העסקה, הלנת שכר, הרעת תנאים וכן הלאה.

 

למשרד ניסיון רב שנים בעבודה מול רשויות מקומיות, עם דגש ניכר על התחום המנהלי ודיני משמעת. מסייע בעריכת תוכניות הבראה והתייעלות עבור רשויות מקומיות בפריסה ארצית, הכין עבורן חוות דעת מקיפות בנושאים משפטיים שונים ומייצג בערכאות הרלוונטיות.

 

בתחום של דיני נזיקין, יצחק טיבי משרד עו"ד מייצג נאמנה נפגעי גוף בתרחישים של תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ועוד. הוא מייצג ופועל להגשת תביעות מול חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי וגופים נוספים. חלק מרכזי בליווי שלו ניתן בוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי.

 

יצחק טיבי משרד עו"ד רשם במהלך השנים שורה ארוכה של הצלחות, כולל במקרים מורכבים, מה שהפך אותו לשם דבר בישראל בתחום. המשרד פועל תוך בקיאות מלאה בתחומי העיסוק שלו, ידיעה של החוק ותקדימי העבר המשפטיים. עוד מאופיינת עבודת המשרד בירידה לפרטים הקטנים של כל מקרה ומקרה. הליווי שניתן ללקוחות הוא אישי ומקיף: החל מגיבוש האסטרטגיה הראשונית, דרך הייצוג המשפטי בפועל ועד לסיום המקרה על הצד הטוב ביותר מבחינתם.