נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד טלי ורד קינן

13
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הקליטה 3, אשדוד
הקליטה 3, אשדוד

משרדה של עו"ד טלי ורד קינן מתמחה בדיני משפחה וירושה, על כלל רבדיהם, ומייצגת את לקוחותיה בבית המשפט לענייני משפחה וכן בבית הדין הרבני. עו"ד טלי ורד קינן מעניקה ייעוץ מקצועי לכלל לקוחותיה ומלווה אותם באופן אישי וצמוד לאורך כל ההליך המשפטי, תוך מתן כתף תומכת ואוזן קשבת.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 עו"ד טלי ורד קינן מנהלת משרד עורכי דין פרטי באשדוד, אשר עוסק בכל הנוגע לדיני משפחה וירושה. תחום זה כולל ניהול תיקים בעלי היבטים שונים, כגון: גירושין, ניהול משא ומתן, גישור, עריכת הסכמי ממון, ניהול תיקי משמורת, עריכת צוואות וטיפול בעיזבונות, הסכמים בין יורשים, אפוטרופסות לגוף ולרכוש ועוד. עו"ד טלי ורד קינן מייצג את לקוחותיה בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

 רקע אקדמי

עו"ד טלי ורד קינן הינה בעלת תואר ראשון במשפטים (LLB) מטעם אוניברסיטת תל אביב  ותואר שני במשפטים (LLM) במסלול גישור ויישוב סכסוכים מטעם אוניברסיטת בר אילן. במסגרת זו היא אף הוסמכה בתור מגשרת.

 ניסיון פרקטי

עו"ד טלי ורד קינן התמחתה באחד המשרדים הגדולים והמובילים בתחום האזרחי בכלל ובתחום לשון הרע בפרט. מיד בתום ההתמחות, החלה לעבוד במשרד מוביל בתחום דיני המשפחה והירושה, עד שהפכה לעצמאית והקימה משרד משלה. כיום היא בעלת ניסיון עשיר בטיפול בתיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה והירושה, וייצגה בכבוד את לקוחותיה בכל הערכאות המשפטיות.

שירות מקצועי ויחס אישי

הליך המתנהל כנגד בני זוג או בני משפחה הוא הליך מורכב, ובעיקר בגלל שיש בו פן רגשי מאוד משמעותי. עו"ד טלי ורד קינן, מעניקה ללקוחותיה את מלוא תשומת הלב והתמיכה הדרושה על מנת להתמודד עם הליכים משפטיים אלו על הצד הטוב ביותר, במלוא הרגישות, הסבלנות והמקצועיות הנדרשות לשם כך.

מעוניינים בייעוץ משפטי? התקשרו עוד היום לתיאום פגישה.

מדריכים משפטיים