נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אוריאל גולדברג

0
שנות נסיון
עברית
עברית
כנרת 5, ב.ס.ר 3, בני ברק
כנרת 5, ב.ס.ר 3, בני ברק

עו"ד אוריאל גולדברג עוסק בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות תעבורה ופלילים. עו"ד גולדברג מעניק ייעוץ משפטי בתחומי התעבורה, כמו נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה ללא רישיון, נהיגה בפסילה, תאונות דרכים, דוחות חנייה ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד אוריאל גולדברג עוסק בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות תעבורה ופלילים. משרדו הפרטי, הממוקם במגדלי BSR שברמת גן, מעניק ייעוץ משפטי. עו"ד גולדברג מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט לתעבורה בכל רחבי הארץ.

 

עו"ד גולדברג מטפל בתיקים העוסקים במגוון עבירות תנועה, כגון:

 

נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול

נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה ללא רישיון

נהיגה בפסילה

תאונות דרכים

דוחות חנייה

אי ציות לתמרור

שלילת רישיון וייצוג מול משרד הרישוי

ועוד

ייחודיות המשרד

 

עוד" גולדברג הוא 1 מתוך 3 עורכי דין בארץ, אשר ברשותם גישה למכשיר ינשוף. ייחודיות זו יכולה לסייע בתיקי בענייני נהיגה בשכרות במקרים גבוליים, ואף להוביל לזיכוי כמומחה בתיק. המשרד אף משתף פעולה עם מומחים המספקים חוות דעת משפטית, כגון: מומחה לרעלים, בוחן תנועה ותיק ומוערך, פסיכולוג ופסיכיאטר.

 

האני מאמין של המשרד

 

עו"ד גולדברג מאמין כי לכל לקוח יש זכות לקבל ייצוג הוגן. הוא מעניק לכל לקוח יחס אישי, ייעוץ מקצועי וליווי צמוד לאורך כל ההליכים המשפטיים. המשרד זמין עבור לקוחותיו מסביב לשעון 24/7.

ניתן לתאם פגישה ראשוני ולהעריך את סיכויי המשפט בת"א או בר"ג.

 

עו"ד גולדברג מייצג רק לקוחות שהוא מאמין כי יש להם סיכוי טוב לזכות במשפט. הוא בוחר את לקוחותיו בקפידה, ומגביל את כמות הלקוחות שהוא מטפל בהם, כדי להעניק את השירות הטוב ביותר לכל אחד ואחד מהם. כל תיק מטופל בקפידה ובמוטיבציה רבה, ועו"ד גולדברג פועל ככל הניתן למען טובת הלקוח וזיכויו.

 

ניתן לפנות אל המשרד ולקבל ייעוץ ראשוני בכל עת.

חדשות המשרד

 • תעבורה: קנס בלבד, כאשר העונש הוא פסילה מינימלית ל-3 חודשים וכן תנאי וקנס

  26.04.2015 open news close news

  נהג הואשם בעקיפה בפס לבן רצוף. העונש על עבירה זו הוא פסילה מינימלית ל- 3 חודשים + תנאי + קנס.

  עו"ד אוריאל גולדברג הגיע עם הנאשם למקום, והם צלמו תמונות המוכיחות כי במקום יש פס לבן אך בשל כשל כלשהו יש קיטועים בפס והוא אינו רציף לחלוטין.

  בנוסף, לא בוצע שינוי בתמרור במקום. לפיכך, עו"ד גולדברג והמדינה הגיעו להסדר לפיו הנהג ישלם קנס בלבד (800 ₪) ולא ניתנה פסילה בפועל וגם לא פסילה על תנאי.

 • נהיגה בשכרות - קנס ותנאי בלבד, ללא פסילה

  29.06.2015 open news close news

  תיק נהיגה בשכרות בכמות של 420 מיקרוגרם, בו ייצג עו"ד אוריאל גולדברג את הנהג, הסתיים בהסדר שכולל קנס ותנאי בלבד - ללא פסילת רשיון נהיגה.