נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עורך דין אנדריי ורשצ'גין

16
שנות נסיון
אנגלית, עברית, רוסית
אנגלית, עברית, רוסית
אבן גבירול 76, תל אביב
אבן גבירול 76, תל אביב

עו"ד אנדריי ורשצ'גין החל דרכו בפרקליטות הצבאית. לאחר מכן עבר לשוק הפרטי בתחום המשפט הפלילי, על שלל היבטיו: ליווי הליכי חקירה, מעצר ושחרור בערבות, בקשות חנינה מנשיא המדינה, הטרדה מינית, הגשת בקשות לסגירת תיקים, עבירות סמים, עבירות רכוש, ייצוג בני נוער, הוצאת צווים זמניים והגשת ערעורים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד אנדריי ורשצ'גין עוסק בתחום המשפט הפלילי, על שלל היבטיו: ליווי הליכי חקירה, מעצר ושחרור בערבות, בקשות חנינה מנשיא המדינה, הטרדה מינית, הגשת בקשות לסגירת תיקים, עבירות סמים, עבירות רכוש, ייצוג בני נוער, הוצאת צווים זמניים והגשת ערעורים.

תחומי התמחות

עו"ד ורשצ'גין מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב המעצר והחקירה, דרך הדיונים במעצר, השימוע לפני הגשת כתב האישום וכלה בייצוג הלקוח בבית המשפט, ונקיטת פעולה למען קבלת התוצאות הטובות ביותר.

ניסיון מקצועי

עו"ד ורשצ'גין החל את דרכו כעורך דין פלילי בתור תובע של הפרקליטות הצבאית. במסגרת זו הוא טיפל במקצועיות ובמסירות במאות תיקים פליליים וביטחוניים מורכבים. כיום הוא מנהל משרד פרטי בתל אביב, אשר משרת לקוחות רבים מאזור מרכז הארץ.

יחס אישי וליווי צמוד

עו"ד אנדריי ורשצ'גין דוגל בשילוב של שלושה מרכיבים בעבודותו, על מנת לספק ללקוחותיו את המענה המקיף והמקצועי ביותר לצורכיהם: שיתוף הלקוח ושיקוף מלא של העבודה המתבצעת, תוך מתן הסבר בגובה העיניים ופירוט דקדקני של ההליכים הצפויים; טיפול יסודי והכרת התיק על כל פרטיו, בפן העובדתי ובפן המשפטי כאחד; ובנוסף – טיפול יעיל ומהיר בתיק, מתוך הבנה כי טיפול לאה וממושך עלול לעורר ייאוש, תסכול וקושי של ממש הן עבור הלקוח והן עבור בני משפחתו.

עו"ד ורשצ'גין מנהל משרד עצמאי ברחוב אבן גבירול 76 בתל אביב. הוא זמין ללקוחותיו במקרים דחופים 24 שעות ביממה, כולל בשישי ובשבת.