מנגל יפית עו"ד

077-9971333 חיוג

הברזל 34, תל אביב

  • עברית

התמחויות המשרד

מדריכים משפטיים של המשרד

  • זכויות עובדים ודיני עבודה  / עוולה לציבור הרחב - פעולות בניגוד לחוק הביטוח הלאומי

פרופיל המשרד

משרד עו"ד יפית מנגל מתמחה בייצוג חברות , ארגונים ועובדים מול רשויות המס והמוסד לביטוח לאומי.
אנו עוסקים  בתחום מיסוי שכר העבודה במטרה להביא לצמצום בעלויות השכר למעסיקים ולעובדים, ולהשבת כספים ששולמו ביתר בעבר.

במסגרת הטיפול המקצועי נבחנות סוגיות מיסוי עקרוניות, חלקן הגדול תקדימיות, אשר להן השלכה ישירה על זכויות המעסיקים כנישומים, על תקציבם ועל עלויות השכר שלהם.

המשרד מתמחה גם בייצוג מעסיקים מול חברות הביטוח, להחזר כספים ששילמו המעסיקים לעובדיהם, בזמן תאונות עבודה, בהן מעורב מזיק חיצוני. 

לאור השינויים התכופים החלים, הן בחקיקה והן בפסיקה, בתחום מיסוי השכר, נדרשת מיומנות רבה והתנהלות אופטימאלית ועדכנית של מערכות השכר בארגון, על מנת לא להימצא במצב בו המעסיק נדרש לשאת בעלויות שכר, הגבוהות מאלו שהוא חייב בהם על פי הדין.

במסגרת טיפולנו נערכת בדיקה של מערכת השכר בארגון על היבטיה השונים, נבחנות הדרכים להקטנת המיסוי על תשלומי השכר בארגון, רווחת עובדים, חלופות דיווח ואופטימום חישובי מס, ומוצעים פתרונות לייעול וחיסכון מס, אשר עומדים בקנה אחד עם הוראות החוק והתקדימים השונים .
         
לאחרונה במסגרת תביעה ייצוגית, שהגיש משרדנו החל המוסד לביטוח לאומי להשיב לעובדים ולמעסיקים הפרשי גמלאות, בהיקף של כ – 100 מיליון שקל בגין העבר, וצפוי להגדיל את  סכומי הגמלאות המשולמים לעובדים השכירים במשק. 
 
בין לקוחות המשרד נמנים חברות וארגונים מהגדולים במשק חברות מתחום התעשייה, מלכ"רים, בנקים, מוסדות להשכלה גבוהה, חברות תעופה, חברות הייטק וחברות מסחריות.

 בנוסף, משרדנו מייצג מבוטחים ומעסיקים בסוגיות, הנוגעות לתחום דיני עבודה ומיצוי זכויות, מול המוסד לביטוח לאומי.