נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עפרוני ינקי (יעקב), עו"ד

0
שנות נסיון
עברית
עברית
התע"ש 20, כפר סבא
התע"ש 20, כפר סבא

עו"ד עפרוני ינקי (יעקב) עוסק במשפט אזרחי, לרבות: דיני עבודה, דיני מקרקעין והוצאה לפועל. עם לקוחותיו נמנים אנשים פרטיים וחברות, וכולם נהנים מיחס אישי ומטיפול מסור בכל מקרה ומקרה. הלקוח מקבל את מספר הטלפון הנייד של עורך הדין, ויכול לפנות אליו בכל נושא. המשרד ממוקם בכפר סבא, ופועל משנת 2010.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד עפרוני ינקי (יעקב) עוסק בדיני עבודה, בדיני מקרקעין ובהוצאה לפועל. משרדו העצמאי ממוקם בכפר סבא, והוא פועל משנת 2010.

תחומי התמחות:

הוצאה לפועל – עו"ד עפרוני מייצג חברות שזכו בהליך משפטי, וגובות את החובות שלהן. עם לקוחותיו נמנות חברות גדולות ומוכרות. השירות כולל ליווי צמוד לאורך כל ההליך, החל מאיתור כתובות ופרטים של החייבים, דרך פתיחת תיק והכנת מכתב התראה ועד הליכי הגבייה. 

מקרקעין – עו"ד עפרוני מטפל במסירות בעסקאות מכר ורכישה של דירות מיד שנייה, חוזי שכירות, תמ"א 38, הכנת חוזה של דיירים מול קבלן, פירוק שיתוף ועוד. הוא משרת קהל גדול של אנשים פרטיים, וביניהם, דיירים, רוכשים ומוכרים של נכסי מקרקעין.

דיני עבודה – ניתן ייצוג מקצועי עבור עובדים בתחומים השונים של דיני העבודה, לרבות הפרת זכויות עובדים, שימוע לפני פיטורין ועוד.

עם לקוחותיו של עו"ד עפרוני נמנים לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ובעיקר זוכים, שמנהלים הליך לגביית החוב שלהם. כל הלקוחות נהנים מיחס אישי ומטיפול מסור בכל מקרה ומקרה. ללקוח יש את הטלפון הנייד של עו"ד עפרוני, והוא יכול לפנות אליו ישירות בכל זמן שנוח לו. מעבר לזאת, עו"ד עפרוני לוקח על עצמו משימות רבות, כולל שליחויות, ובכך מוזיל עלויות עבור הלקוח. 

מטרתו של עו"ד ינקי עפרוני היא להעניק ללקוח את הטיפול הטוב ביותר, תוך צמצמום מרבי של ההוצאות.