נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ונוטריון ינון פריד

24
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' הרצל 1 אשדוד
שד' הרצל 1 אשדוד

ינון פריד הוא עורך דין בעל יותר מ-20 שנות ניסיון ונוטריון מוסמך, שעם תחומי עיסוקו נמנים משפט מסחרי, דיני מקרקעין, צוואות וירושות. הוא נותן שירות משפטי נרחב ללקוחות רבים, ובכללם עיריית אשדוד. בכל תיק מקפיד עו"ד פריד לפעול בהגינות, במקצועיות ובנאמנות מול הלקוח, במטרה לספק לו את המענה האופטימלי.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 

עו"ד ונוטריון ינון פריד מנהל משרד עצמאי באשדוד מאז 1997. תחומי עיסוקו העיקריים הם משפט אזרחי-מסחרי, נדל"ן ומקרקעין, צוואות וירושות. ללקוחותיו הוא מעניק שירותי ייעוץ משפטי, ניהול מו"מ, עריכת חוזים, ייצוג בבתי המשפט (ליטיגציה) וגם שירותי נוטריון מגוונים. 

 

משרדו של עו"ד פריד מטפל בנושאים הבאים:

·         משפט מסחרי – ניהול הליכי הוצל"פ, דיני חברות, דיני חוזים, דיוני חיובים, כספים וביטוח, שימוש בנכסי מקרקעין

·         דיני מקרקעין – גיבוש וניסוח חוזים, רישום בית משותף, רישום בטאבו, ניסוי מקרקעין, פינוי-בינוי ועוד

·         צוואות וירושות – ניסוח צוואה, קיום צו קיום צוואה או צו ירושה, העברת זכויות בטאבו על שם היורשים, ייצוג יורשים מול בית המשפט

 

תודעת שירות גבוהה

עו"ד ינון פריד וצוות המשרד מקפידים על יושרה בעבודתם מול הלקוח, ומנהלים את ההליך המשפטי לפי חוק ומבלי לעגל פינות. הם פועלים במסירות, ביעילות ובמהירות, מתוך אמונה שרק כך ניתן להבטיח ללקוח את התוצאות הטובות ביותר. כמו כן, הם מעדכנים את הלקוח בכל התפתחות בנוגע לתיקו בשקיפות מלאה ולכל אורך הדרך.

 

מגוון רחב של לקוחות

 

זה למעלה מ-10 שנים שהמשרד מלווה את עיריית אשדוד ומספק לה מענה בתחומים שונים, כולל: ייצוג בהליכי גבייה והוצאה לפועל, ניהול תביעות במידת הצורך, ייצוג אגף מהנדס העיר בטיפול במבנים בסיכון ועוד. עם לקוחות המשרד נמנים גם: אחים אסולין, חברת ינאי מרכז הפרי והירק בע"מ, שער האריות, איש העסקים מארק בן שושן, חברת ברטון, ישיר נכסים מניבים, חשמל ישיר אשדוד ועוד לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.